Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim mostanában elfut...

A nyuszim mostanában elfut előlem, nem jön oda hozzám. Miért lehet ilyen? Nem szeret, fél tőlem?

Figyelt kérdés

Eddig mindig odajött hozzám, szinte rohant, felmászott rám, várta, hogy simogassam, ha hívtam jött hozzám..


Most meg ha utána megyek elszalad, nem marad meg a kezemben.. :(


4 hónapos nőstény nyuszim van


2011. jún. 24. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem történt semmi változás azóta? Például nem kezdtél el cigizni? Nekem egyből az jutott eszembe, hogy lehet, hogy elkezdtél cigizni vagy valami hasonló dolog, amit megérez a nyuszi, és nem tetszik neki, és azért menekül előled. Vagy új öblítő, ami valamiért irritálja és elzavarja tőled...vagy bármi ilyesmi...nekem valami ilyesmi változás jutott először eszembe.. :)
2011. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok..

vagy esetleg valami új parfüm...vagy a nagy meleg miatt több izzadásgátló használat..és talán az zavarja az orrát... :)

több nem jut eszembe :)

2011. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én vagyok a kérdező, cska már nem tudok belépni a másik regisztrációmra :S


Szóval: nem cigizek, sőt, mostanában parfümöt, dezodort sem használok. Viszont a nyuszim tök aktív lett, folyamatosan szaladgál, mintha puskából lőtték volna ki.. Régebben nyugisabb volt..

2011. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első és második vagyok :P :D

lehet, hogy nincs semmi baj, csak mostanra szokta meg a helyet annyira, hogy el tudjon "lazulni" és most már otthon érzi magát, és azért kezdett el sokkal aktívabb lenni. :) egy kis nasival szerintem mindig magadhoz tudod majd csalogatni, és szerintem előbb utóbb vissza fog "szokni" hozzád, amikor még jobban megszokja a kint létet :)

2011. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elérkezik hamarosan az ivartalanítás időpontja. :)
2011. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!