Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meghalt a nyuszim, Neked volt...

Meghalt a nyuszim, Neked volt mostanában ilyesmi :?

Figyelt kérdés
Ma reggel :(
2010. febr. 25. 20:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nekem tegnap pusztult el a teknősöm :(
2010. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Őszinte részvétem. Van teknősünk, nagyon cukik

ráadásul a nyuszim vemhes volt :(

2010. febr. 25. 20:55
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi történt?:( nagyon sajnálom.
2010. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
7%
sz@r ügy.
2010. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ohh..:(Igaz nekem nem mostanában történt lassan egy éve hogy elvesztettem a kiskutyám.Nagyon hiányzik:(Gondolj arra hogy még nagyon sok ember érzi ugyanezt mint te nem vagy egyedül:(milyen fura hogy egy kisállat is hogy hozzátud nőni az ember szívéhez:( Sajnálom..
2010. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szomorú ezt olvasni. Én sajnos már kiskorom óta eltemettem 3 kanárit, 3 zebrapintyet, több hörcsögöt és pár kiscsincsillát, mert a két csincsillámnak egy párszor meghaltak a kicsinyei. :( Átérzem a helyzeted, én úgy tekintek az állataimra, mintha családtagok lennének. Nekem segített feldolgozni, ha új állatkát hoztam a házhoz. Persze nem mindjárt, mert minden a régi állatomra emlékeztetett volna, de amikor már úgy éreztem,hogy készen állok rá, akkor egy új kisállat visszahozta az életkedvem.

Remélem, hogy hamar túljutsz rajta!

2010. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyébként részvétem?=(
2010. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyébként részvétem=(
2010. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

de még van egy nyul nem?

mer azt irtad h terhes...

2010. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Azt várta volna, hogy megvigasztaljuk , nem azt, hogy piszkáljuk.

Kérdező:

Igen, volt már számtalan hasonló eset velem is, próbáld magad túl tenni magad rajta, tudom nehéz, de sikerülni fog, hidd el. Ha nem sikerül akkor kérd meg anyukádat vegyen új nyuszit, bár nem lesz sose olyan mint az előző, de sajnos ez előfordul, hogy meghal szegény. Néha jó megfogni egy ilyen kis szőrcsomót :)

2010. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!