Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kinek mennyibe időbe tellet...

Kinek mennyibe időbe tellet mig a törpenyuszija megszelídült? Mert a miénk nagyon vad, ha hozzáérek elszalad, kaparni kezdi a ketrecét. :/

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak ülj le a ketrece mellé és beszélj hozzá.


Pár nap után úgy adj neki zöldséget, hogy közbe beszélsz hozzá, és megsimogatod többször is.


Így majd jobb lesz idővel

2011. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk két törpenyuszkónk van,az egyik egy év alatt teljesen szeld lett,a másik a mai napig nem szelíd,nem szalad le,de utálja ha hozzáérünk,akkor arrébb megy.Teljesen szabadon élnek a lakásban,5 és 4 évesek.
2011. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim már a második nap oda jött hozzám,ölembe ült,nyalogatta a kezem.Sok ilyen vad nyuszis kérdést olvastam már,úgy látom én szerencsés vagyok,hogy őt fogtam ki:) Neked is biztosan menni fog idővel:)
2011. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A miénk még 4 hónap után is vad volt.
2011. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a mi nyuszkónk teljesen szelíd, már mikor elhoztuk 6 hetesen, akkor is kézhez volt szoktatva, imádja a simit, főleg, ha a feje bubját, meg a fülecskéit simizzük :D mindig úgy közelíts hozzá, hogy lásson, és a homlokát kezd el simogatni
2011. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Remélem megenyhül minnél hamarabb!

Köszi a válaszokat!

2011. jún. 27. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Etesd kézből mutasd meg neki először a kaját(a tengerimalacomnál bevált)és aztán ha észrevette akkor kezd el etetni és ha elfogadja akkor kezd el lassan simogatni! Lassan ne nyúlj oda hirtelen mert akkor megijed és elszalad és ezt minden nap csináld meg vele(minimum 2-x)és hidd el meg fog szelídülni!
2011. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már jobb mint amikor idehoztuk:)
2011. jún. 29. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!