Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért verekednek a hörcsögeim?...

Miért verekednek a hörcsögeim? Mi volt az a folt a hasán?

Figyelt kérdés
Nagyon össze szoktak akár 3-an is verekedni a hörieim. egyszer az egyik 8asszem lány) hasán sárgás folt volt. Mi volt az? Miért verekednek?
2011. júl. 2. 19:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és a ,,pedofilhörcsögöt" külön fogjuk rakni csak azért tudni akarom miért csinálták.
2011. júl. 2. 19:20
 2/11 anonim ***** válasza:

Azért verekednek, mert a gazdájuk felelőtlen állattartó.

Elmondom tőmondatokban a lényeget.


1) Ellenkező nemű állatokat külön tartunk, azon ritka alkalmak kivételével, amikor tenyésztés céljából tudatosan összeköltöztetünk egy hímet egy nősténnyel.


2) A hörcsög magányos állat, nem szeretnek többen együtt lakni. Ha mégis erre kényszerítik őket, főleg kis helyen, verekedni fognak.

2011. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pardon, mégsem tőmondat lett, de azért igyekeztem rövid lenni.
2011. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A kereskedésben mondták, hogy nyugodtan tartsuk együtt őket!

És nem vagyok felelőtlen! Bármit megtennék értük, szóval nincs miről beszélni!

2011. júl. 2. 19:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Az állatkereskedésben sok mindent mondanak, sajnos többnyire égbekiáltó marhaságokat (tisztelet a kivételnek). Lényeg a lényeg, válaszd szét a hörcsögöket,mindegyiket külön-külön, különben meg is ölhetik egymást! Szerencse, hogy eddig nem történt nagyobb baj.
2011. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha utánaolvastál volna a höritartásnak, tudnád, hogy külön kell őket tartani. Az eladóknak a legtöbb esetben nem szabad hinni, ismerek normális állatkereskedést, de ritka, mint a fehér holló. Nekik az a lényeg, hogy vegyél sokat.
2011. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké köszi, de a folt a hasán mi volt?
2011. júl. 3. 07:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Rakd őket külön!! Egy ketrecben 1 höri lehet csak, ha nem akarsz vérfürdőt látni!! Tapasztalatból mondom!
2011. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fene tudja mi volt az a folt, sok dologtól lehetett.
2011. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem volt két dzsungáriai törpehörcsögöm, ez a faj általában békés még akkor is ha például különböző neműeket teszel össze, de persze nem mindig és erre figyelni kell, két különböző neműt ne tegyél össze mert abból csak höribaba lesz és ha nem nyugodt a környezet akkor az anya meg is eheti a saját kicsinyeit. Tapasztalatból mondom, hogy ne tedd össze őket, nekem 4 hetente született egy alom, bár az én hörim sose ette meg a kicsinyeit de nem is egy ismerősöm járt így. Akik születtek tesók volt h egy helyre kerültek és egyneműek voltak, sose bántották egymást... de ez tényleg függ a höri jellemétől! Ha teheted minél előbb szedd szét őket!
2011. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!