Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögeim játékból verekedn...

A hörcsögeim játékból verekednek, vagy igaziból?

Figyelt kérdés
Van két aranyhörcsögöm.Még picik,egy alomból valók.Mindkettő lány.Együtt alszanak,együtt tekerik a mókuskereket,de van idő amikor bunyóznak.Nem tudom,hogy játékból szoktak-e verekedni a hörcsögök,vagy komolyan verekszenek?Van,hogy csipógó hangot is adnak ki.Légyszi írjatok,nem tudom mit kell tenni velük.!Köszi!
2011. máj. 15. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát bármilyen okból is verekszenek, figyelj rájuk. Addig nincs gond amíg nem okoznak sérülést egymásnak,de ha ez megtörténik minél hamarabb szét kell őket választani.Amúgy mennyi idősek? Mert ha fiatalok akkor nagyobb az esély hogy játékból, ha idősebbek akkor meg fordítva.
2011. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Még 5,6 hetesek.
2011. máj. 15. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaziból verekednek, szedd szét őket, nekem félévesek voltak együtt, takarítás idejére, az egyik kiharapta a másik szemét, leficcent a fél arcával együtt. Visszaforrt, látható nyoma nem lett végül, de kétlem, hogy látott vele utána.
2011. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább tényleg tedd külön a két picinykét, mert néha még játékból is képesek durva bunyót kialakítani, ami valamelyikükre nézve nem lesz jó hatással.
2011. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De akkor előbb utóbb mindenképp verekedni fognak?Ha már nagyobbak?
2011. máj. 15. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán most még nem annyira komoly, de később mindenképp azzá válik! Akár meg is ölhetik egymást. Nem szabad együtt tartani az aranyhörcsögöket, pláne nem azonos neműeket! Válaszd szét őket, mielőtt komolyan megsebesítenék egymást.
2011. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, később mindenképp bántják egymást, különböző neműek is ritkán vannak meg jól egymással. Eleinte gyerekes hancúrozások, de később eldurvul, ne akard, hogy arra ébredj, hogy mindketten ott fekszenek véresre harapdálva. A hörcsög NEM! társas lény.
2011. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 T.B... válasza:
szerintem csak játszanak.
2011. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem két 5 hetes törpehöri kislányt kellet szétválasztani, mert az egyik nagyon csúnyán megharapta amsáik orrát. én azt olvsatm h főleg a lányok jönnek ki nehezen egymással.

szedd szét őket mindenképp.

2011. máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!