Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac állatkereskedés...

A tengerimalac állatkereskedésben mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tengeri malacot szeretnék venni csak nemtudom hogy állatkereskedésben mennyi be kerül. Kérlek írjon azis aki állatkereskedésben vette és hogy mennyiért!Nagyon fontos lenne!
2011. júl. 2. 21:03
 1/7 anonim válasza:

2-3000 ft :)

de a ketrec meg a cuccok hozzá drágábbak :S

2011. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fehérváron 1000-1500 körül vannak a kicsik, innen indul az áruk felfelé. ketrecet már 4-5ezer körül tudsz venni, táp eleségboltban a legolcsóbb, vagy ilyen tesco ilyesmi helyen, kell még neki itató az is egy ezres körül a tescoban. bujkáló ilyesmi csak luxus:D
2011. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne állatkersekedésben vedd valószínű h terhes(ha lány)vnekem is ez történt vettem 2 lányt és kiderült h az egyik terhes ... a piciket 2 fiú együtt el tudtam ajándékozni... :)

ja és minimum 2-őt vegyél mert depis lesz!

sztem mielőtt vennél 1 malackát olvass róluk sokat ajánlom ezt a könyvet : kiskedvencek a tengerimalac (a libriben megtalálod narancssárga-kék a borítója)

2011. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

nekem is terhes volt a lánymalacom :D

azt hittem csak duci szegény, aztán egyik éjjel szült.. :DD

2011. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasd el ezt ! Itt mindent megtudhatsz róluk ...

Én is innen tájékozódtam :)

Sok szerencsét a malackához ;)

2011. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Sok hasznos infót tudtam meg tőletek :)
2011. aug. 26. 12:39
 7/7 anonim válasza:
Én kereskedésben vettem és ott 1500 forint volt,örültek,hogy elvittem, de ott is volt egy olyan kislány aki terhes, szóval erre vigyázni kell! A normális árak 2000-3000 forint a felszerelések(hacsak nem használtan veszed) akkor drágábbak! )
2012. ápr. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!