Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eladó tengerimalac (2) veszpré...

Eladó tengerimalac (2) veszprém megyében? Azt irják ne vegyek állatkereskedésben mert ott betegek, igaz ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
is-is, ha igényes környezetben van tartva akkor nem beteg.
2011. szept. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Vehetsz állatkereskedésben is, de ott beltenyészet előfordul elég sűrűn. Azért betegek általában. Ha szaporítani akarod akkor két különálló kereskedésből vedd meg őket. Én nem vettem még állatot kereskedőtől, semmilyet se csak ismerősök által.
2011. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Akkor 2 különbőzőből veszek szerintem.De még meg gondolom,van még idő mert ki kell alakitani a helyüket.
2011. szept. 20. 09:49
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Nézegess be több állatkereskedésbe is, nézd meg, hogy tartják őket! Tisztán tartott -e a terrárium? Egy pár bogyó előfordulhat, de ha teljesen át van ázva a pisitől és büdös, meg tele van pottyantva, az nem jót jelent... Nemek szerint külön vannak -e választva? Ha odaguggolsz, boldogan odafutnak -e vagy félénken olyan hátra húzódnak, amennyire tudnak? Az orruk, szemük tiszta, nem váladékozik? Ha kézbe veszed a kiszemelt malackát, nyugodt, érdeklődő, tehát kézhez szoktatott, vagy pedig rettegő, menekülő, vagy szemmel láthatóan bágyadt, beteg?

Nézegethetsz az expresszen vagy a vaterán is.

2011. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,figyelembe fogom venni ezeket.Expresszen nem találtam vaterán se.Pénteken kitakarítok és szombaton szerintem megnézem őket.
2011. szept. 20. 10:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Veszprém Black molly szét vannak szedve a malacok. Külön a fiúk külön a lányok. Én mikor onnan hoztam a pici tengerimalacom egyből átesett egy oltáson mert szerintem atkás volt. Azóta már minden rendben. De viszont ő volt a legkisebb mert a többiek elnyomták a kajától. Eleinte féltem, hogy beteg de mint kiderült csak alig evett valamit. Mára már szép erős malacka lett. :)
2011. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Előző vagyok, itt is érdeklődhetsz:

[link]

És én még itt is megkérdezném személyesen vagy telefonon, az állatkertekbe gyakran visznek megunt tengerimalacokat, talán ajándékba is kapnál, vagy egy kis támogatásért cserébe:

[link]

2011. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy két különneműt vegyél!!! Vegyél két fiatal kislányt, ők egész életükben élhetnek együtt boldogan. A különneműeknél minimum két ketrecet kell tartanod, hiszen a kicsik megszületése után szét kell választanod az apát és az anyát (nem lehet folyamatosan vemhes a malacka), és néhány hét után a kicsiket is nemek szerint külön kell venned. Aztán helyet kell találnod az utódoknak, ami hihetetlenül nehéz. Szóval az idő jelentős részében a lány és a fiú magányos, mert szét kell venni őket.


A tenyésztés felelősségteljes, hozzáértést és rengeteg anyagi és időbeli áldozatot igénylő tevékenység. Nem szabad csak úgy összepakolni két különnemű malackát, hogy szaporodjanak!

2011. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi még érdeklődök akkor majd.
2011. szept. 20. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!