Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudhatom hogy vemhes a...

Honnan tudhatom hogy vemhes a szíriai aranyhörcsögöm, ha nem láttam az aktust?!

Figyelt kérdés

Most egy ideje egy akváriumban volt a fiu és lány aranyhörcsögöm és már mindketten elmultak 2 hónaposak.

Most a lány a kis kuckójukban a forgácsot egy helyre összehordta és abba ásta be magát..


2011. júl. 4. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha beásta magát, akkor lehet hogy elleni fog, de nem kell piszkálnod, vagy ilyesmi, mert legfeljebb ártasz neki, hagyad aztán vagy lesznek kicsik vagy nem!
2011. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.! : )


Raktam be nekik darabokba zsepit és a fiuval együtt csináltak fészket belőle. (:

De nem nagyon látom a nőstényen , hogy nagyobb hasa lenne vagy meg lennének duzzadva a mellbimbói.

2011. júl. 4. 14:09
 3/10 anonim ***** válasza:
NEM AKVÁRIUM! TERRÁRIUM! Vááá
2011. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De nekem voltak halaim .. és meghaltak.

És a halak 40L-es akváriumába .! vannak a hörcsögök ..

Szóval .. nem terrárium ..

2011. júl. 4. 23:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Fúú de fogjátok már fel, hogy az akváriumban VÍZ VAN, a terráriumban NINCS VÍZ.


Tök mind1, hogy te minek használtad. Ha jelenleg van benne víz, akkor elég érdekesen tarthatsz benne hörcsögöket

2011. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor terráriumban vannak . -.-
2011. júl. 5. 00:53
 7/10 anonim válasza:

nem veszekszik a fiú és a lány?

mert nekem mikor együtt voltak, a cucc után harapták egymást, meg minden és szét kellett választani őket, az enyémek is szíriai aranyhörik.:)

2011. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem nagyon jellemző..

néhányszor összekapnak .. de aztán elengedik egymást ..


amugy szerintem nem vemhes a lány ..

már nem is nagyon ássa be magát .. csak bemegy a kuckójukba és elalszik ..

és sokat mászik .. játszik .

2011. júl. 5. 22:15
 9/10 anonim válasza:
Ha egy sarokba sok forgácsot hordott oda és ott alszik, akkor valószínűleg vemhes. Nálam is azt csinálta.
2011. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

elősször is: azonnal válazd szét őket mert halál lesz a vége. a hörcsögök nem társas lények hiszen a szbadban is csak párzási időszakban "voltak egymással".

az h a forgácsot ide- oda horja nem azt jelenti h vemhes. :D csupán csak a fészkét igazítgatja. ez minden hörcsögre jellemző. (:

és még egy indok h elválazd őket azonnal: ha egy helyen vetted őket akkor nagy eséllyel tesvére/rokonok és a beltenyészet áll fent.

2011. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!