Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha boltban tengerimalacot...

Ha boltban tengerimalacot veszek, akkor ott adnak szállító dobozt vagy nekem kell vinni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
adnak dobozt, ha nem viszel, de ha van, vigyél inkább sajátot. Nekem a nyuszimat egy cipős dobozba tették, amikor megvettem.
2011. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

max egy kicsi karton dobozt adnak de álltalában te kell vigyél valamit amiben hazaviheted.másképp a kezedben is vihetet,nagyon szelíd állat.:)

nekem is volt.7évig élt.:D

2011. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem fogják ölben odaadni, az biztos :)
2011. júl. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kezébe inkább ne vigye, mert biztos meg lesz ijedve és még véletlenül elmegy.


Ha tudsz, vigyél dobozt, tegyél bele forgácsot, meg szénát (persze attól függ, hogy milyen messzire viszed, ha fél óra, akkor nem szükséges, de ha annál több, akkor én raknék szénát is.

Akkor sincs semmi, ha nem viszel, adnak dobozt, de nem biztos, hogy a malackának a legmegfelelőbb.


Ha meg belefér a keretbe és később is szállítod, akkor vegyél egy kisállatszállítót, kb 2000-3000 Ft, de én már macskaszállítóba is vittem a tengerimalacot, az is megfelel szerintem.

2011. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én amikor a nyuszimat vettem akkor kaptunk egy kis kartondobozt ami megfelelő volt arra a negyed órára amíg hazasétáltunk vele.Egyébként kézben semmiképp se vidd haza mert bármitől megijedhet(autó,építkezés ha van a krnyéken stb.) és esetleg kiugrik a kezedből. "jobb" esetben megsérül, rosszabban pedig el is szaladhat.
2011. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vigyél valami dobozt szerintem, ha hosszabb az út, tegyél bele szénát, (vagy forgácsot, de a szénát enni is tudják). Ha nem viszel, úgyis adnak, de jobb azért vinni. a többször utaztok, vegyél kisállatboxot, és akkor abba haza is tudod vinni. Vagy ha már van ketreced, azt is előkészítheted, és viheted el, majd abba hazahozod. Ha nincs ketreced, úgyis venni kell, és akkor abba hozd haza.
2011. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az enyém is cipős dobozban utazott hazáig az állatboltból.
2014. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!