Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac éjszaka csöndbe...

A tengerimalac éjszaka csöndben van vagy hangoskodik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem sokszor este van fent. Direkt a fejével ütögeti a ketrechez az itatóját, hogy felkeltsen engem v fene tudja. Amúy meg nappalés éjszaka is sokat fent vannak..
2011. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsi nem igazán a kérdésedre válaszoltam xD 1-2órákat van amikor hangoskodik este, de kiveszem az itatóját és abbahagyja..ja meg ha éhes,elkezd hangos lenni, aztán ha adsz neki abba hagyja
2011. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az enyém este csak akkor hangoskodik ha iszik,mert az itatója kicsit neki ütődik a terráriumnak,de ha már nagyon idegesít leveszem és reggel visszateszem neki. Amúgy meg alszik esténként,ahogy mások is. :) és nagyon éééédes! :)
2011. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk csöndben van, reggel az első felkelő emberrel kel, főleg ha az csörögni kezd. Nekiáll víjjogni, de ha kap kaját megnyugszik.
2011. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tengerimalacok nem alszanak, csak lelassulnak az életfunkcióik, így pihennek, ez azért van, hogyha a természetben jön egy ragadozó, akkor felébredjenek és meneküljenek. Ezáltal, minden kis neszre felébrednek, és akkor kicsit motoszkálnak, általában este szokták kicsit rágcsálni a ketrecet, meg azt is hallhatod, ahogy az itatóból isznak. Van amikor sokat sipognak este is, mert északa is aktívak. Megkell tanulni velük eggyüttélni!
2011. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem két hím malacom van, éjszaka folyton berregnek meg kergetik egymást, de bírják egymást nagyon :)
2011. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!