Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörcsögöm evett egy...

Az aranyhörcsögöm evett egy kis macskaalmot. Lesz tőle baja?

Figyelt kérdés
A macskaalmot ma próbáltam ki elősször. Az akváriumban így van: 1 réteg macskaalom és egy réteg forgács. Szóval a hörcsögöm megkóstolta az almot, de szerintem nem nyelte le csak a pofazacskójába rakta. Ha mégis menné máskor lesz tőle baja vagy csak kíváncsi volt h miaz?
2011. júl. 9. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy kerül a hörcsög közelébe a macskaalom???

Nem lennék benne biztos,hogy nem lesz tőle baja... hacsak nem baromi szerencsés!

Ne legyél ilyen felelőtlen!

2011. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Minek az akváriumba alom? Csak forgácsot tegyél bele.
2011. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olvastam neten h a forgács alá a nedvszívás miatt lehet rakni almot. a másik meg szeretnek homok fürdőt venni. de a kérdésemre szeretnék választ kapni.
2011. júl. 9. 09:30
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ez nem felelőtlenség hiszen az jobb h a mocskos alomban tapisgál akár h szedem ki minden nap azt a részt. ez azért jobb mert így csomósodik és jobban tisztábban lehet tartani a környezetét.
2011. júl. 9. 09:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem szedem ki minden nap a forgácsot, és ha elég forgácsot adok neki, akár 1 hétig is kibírja, teljesen tisztán, szag nélkül. Felesleges a macskaalom.
2011. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
óhh rendben.. hát most már amikor ébren volt nem csinált semmit. :D de ha elfogy ez az 5kg.. akkor nem használok többé.
2011. júl. 9. 16:45
 7/8 Platypus ***** válasza:
Semmi baj sincs a macskaalommal, amennyiben zeolit vagy bentolit alapú. Akár bele is kóstolhat, nem lesz tőle baja. Nem fogja két pofára kajálni, ne aggódj. A forgács szagtartó képességén sokat javít, és a hörcsögnek is természetesebb környezet, ha valami föld jellegűt kaparhat alul. A legjobb szagtartó alom amúgy a fa vagy a szalmapellet. A szilikonos macskaalom viszont messziről kerülendő.
2011. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. (:
2011. júl. 10. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!