Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyúlnak mekkora ketrec...

A törpenyúlnak mekkora ketrec kell? És az mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár nincs nyuszkóm, de úgy tudom, a nyusziknak 100X50 cm-es ketrec kell, egy házikóval (itatóval, szénatartóval), és akkor abból kell ugye naponta egész sok időre kiengedni.

Ez a ketrec újan 10 ezer forint a Fressnapfban, de vaterán, expressz-en, stb. használtan, jó állapotban ki lehet fogni olcsóbban is.

2011. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100x50 centis kell, ennél csak nagyobb lehet. Így is naponta ki kell őt engedni. Újonnan kb. 15ezerért kapsz (egyéb felszerelés nélkül, pl. itató, ház, stb.), használtan már 7-8ezerért is van.
2011. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Kőkorszaki Enikő :DD
2011. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

???

Mi a poén, jó választ írtam szerintem... Fressiben biztos, hogy 10 ezer a ketrec, mivel a malacoknak is ekkora ajánlott, ezért tudom.

2011. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A neved tetszik te okos:-)


Kőkorszaki Enikő...:) Tök jó név.

2011. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem van nyuszim 2 is,és énis az előttem lévő méretű ketrecet ajánlanám,szénatartó nem fontos,én csak beszoktam neki rakni,úgyis megeszi.itatót szerintem egy nagyobbat vegyél,és a ketrecek olyan 8000-10000 ft környékén vannak.:)
2011. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tokio*Hotel*fan16 válasza:
Nekem is van egy törpenyuszom nos elég nagy ketrece van ekkora 118*58,5*51,5cm igaz én a vaterán vettem 18000ft ért. Tudom elég soknak tűnik de van hozzá egy darab Drinky márkájú csepegésmentes önitató, és egy darab rögzíthető ház, egy darab rögzíthető etetőtál, egy db szénarács. Hát ennyi a nyuszim imádja!! Bár már megszökött belőle egyszer akkor a sarokban evett egy csokimikulást. XD
2011. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy jó tanács---ha fiú vagy lány nyulat vegyél-ha lány vagy akkor fiút--------az egyik ismerösömnek is van ----és az ismerösöm lány.........a nyuszi pedig fiú----és a tesóját nem szereti--meg az összea családtagját sem aki fiú-
2012. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!