Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Pici höribabákkal mi a teendő?

Pici höribabákkal mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mennyi idősen lehet őket kézhez szoktatni?Az anyát kivehetem tőlük egy picit?Vagy ártok vele?Hol tudom meghírdetni a piciket eladás illetve elajándékozás céljából?(Nem akarom,hogy kígyóeleség legyen belőlük)Köszi a segítséget!
2011. júl. 12. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom hogy ajándékozz,ne kérj érte pénzt mert akkor tuti hogy megmaradnak neked.Nem nagyon tudok válaszolni a kérdéseidre mert a barátnőmnek voltak kis hörcsögei,de arra emlékszem hogy az anya nem akart elszakadni a kicsiktől,nagyon harapós lett és kb fél év múlva lett újra normális.Nagyon megváltozott a höri mama,agresszív lett.
2011. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a legbiztonságosabb, hogy ha akkor kezded kézhez szoktatni a piciket, amikor már kinyílt a szemük és maguktól kimászkálnak, tehát olyan 12-14 napos körül. Hirdetni pl. expresszen, startaprón, háziállat.hu-n, közösségi oldalalakon lehet.
2011. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!Ma beszéltem az állatkereskedővel ahol vettük,és szerencsére bevihetem majd őket.Azért szeretnék pénzt kérni a hörikért,mert talán így jobban elkerülhetem,hogy kígyóeleség legyen belőlük.De ha nem kell senkinek akkor visszaviszem őket a kereskedésbe.

Sajnos nem nagyon engedi megfogni magát az anya,gondolom a piciket védi.Viszont 3-4 hét meg elég sok idő ahhoz,hogy elszokjon az emberi kéztől,hisz még alig szokott hozzá.Lehet,szegénykém ilyen marad.Bezzeg a fiúval bármit lehet csinálni,hagyja magát.

2011. júl. 12. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!