Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » El viseli 1 bak házinyúl vele...

El viseli 1 bak házinyúl vele 1 ketrecbe 1 tengerimalacot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ivartalanítva van akkor el, ha nem akkor megöli..
2011. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én mindig is nyulakkal tartottam a tengerimalacokat, és igaz hogy ivartalanítva lehet csak!
2011. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
kan nyulam van.melette egy lány malac.összebujnak és elvannak.ha a nyunyu örül neki hogy mmegyek ki,ugrál,néha odatoppan a malac mellé aki megijed és vinnyog egyet.de nagyon jol elvannak.egy répát,salátát,uborkát esznek mindig.
2011. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elviselheti, de: könnynen bekövetkezhet egy baleset. Ha véletlenül megrúgja, vagy rálép, az a malacka életébe kerül. Akik írták, hogy együtt tartják őket: az etetést hogyan oldjátok meg?
2011. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem tartanám együtt őket, a már említett balesetek miatt + más az életmódjuk is, ráadásul van egy élősködő amivel a tengerimalac együtt tud élni, de a nyuszira átmehet és megfertőzheti. A házinyúl már a mérete miatt is jócskán erőfölényben van, még játék közben is árthat a malinak.
2011. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!