Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik az a kisállat, amelyik...

Melyik az a kisállat, amelyik a vállamon marad és akár sétálni is elmehetek vele?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
patkány
2011. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Letettél a papagájról?


Bocs, ha nem ugyanaz vagy...

2011. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem tettem le a papagájról, csak nem tudok dönteni a patkány és a papagáj között. Az lenne a lényeg, hogy a vállamon maradjon.
2011. júl. 20. 17:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Írj magadról egy kicsit, hogy mennyit szánnál rá, mennyit foglalkoznál vele, az életritmusodról, és akkor megmondom, melyik a jobb:)
2011. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

az én macskám ilyen, nagyon aranyos:D

az a lényeg, hogy a válladon maradjon? vegyél plüssállatot, és varrd oda. ha én kisállatot szeretnék, az a lényeg, hogy szeressem, szeressen engem, hogy örüljünk egymásnak, hogy a gondját viseljem és a lehetőségeihez képest szabadon és boldogan éljen. nem az, hogy kimenjek vele az utcára, és menőzzek, hogy egy patkány ragadt a vállamra.

2011. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szülinapomra kapom majd, csak ki kell választanom, hogy mit szeretnék. Kutyát, macskát nem igazán szeretem, rágcsálófélét vagy madarat szeretnék. Nem vagánykodni akarok vele, csak ha valamit szeretek, szeretem ha mellettem van, és így magammal vihetem akkor is, ha elmegyek pl. haverokkal valahová. Eddig a hullámos papagáj az, amelyik a legjobban elnyerte a tetszésemet. :)
2011. júl. 20. 22:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Papagájjal közösségbe annyira ne menj. Nem szokták jól viselni. Illetve hosszú sétákat tenni sem alkalmas, mert elkopik a vállad:) Akkor inkább patkány...
2011. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, és a patkányt a nemkívánatos szemek elől zsebredughatod (ha pl. boltba mész, de tudod, hogy nem szeretik), míg a papagájt nem:)
2011. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És a patkányt könnyen megtaníthatom rá, h ne kakiljon, pisiljen a vállamra? :D Mert nem lenne túl szép látvány társaságban pl.
2011. júl. 21. 13:48
 10/12 anonim ***** válasza:
A patkány önmagától szobatiszta lesz. Egész egyszerűen: ha lepisil, visszateszed. Ha visszamegy elvégezni a dolgát, megdícséred. De ketrecen belül is egy helyre szoktak üríteni. Kertben is megtaníthatod, hogy másszon le rólad, ás úgy intézze. Nagyon okosak:)
2011. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!