Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S Mit tegyek? (tengerima...

S. O. S Mit tegyek? (tengerimalacok)

Figyelt kérdés

van 2 LÁNY tengerimalacom. február óte 2-en vannak mert akkor meghalt az utolsó öreg malacka is :(

na szóval pár napja észre vettem hogy egymásnak ugranak és meg akarják ölni egymást :S a ketrec elég nagy ezért ketté választottam : az egyil egy 120x55 -ös ketrecben a másik meg egy 100x50-es ben de van benne 2 emelet...

a kérdés hogy mit tegyek ? maradjanak külön???(hallják és látják egymást), más ötletek??

teljesen el vagyok keseredve mert tudom hogy nem szabad őket egyedül tartani , de nem akarom hogy megöljék egymást!! a válaszaitokat előre is köszi


2011. júl. 21. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél hozzájuk 2 hímet, akkor nem fognak verekedni
2011. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én azt mondom, hogy próbáld meg eladni az egyiket, és vegyél a helyébe egy másikat /lehetőleg fiút, mert az ellenkező nemű állatok nem bántják 1mást/. szerintem ez az egy megoldás lehetséges. /és ez nem poénnak lett szánva :D/
2011. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Siropiju válasza:


Vegyél hozzájuk 2 hímet, akkor nem fognak verekedni"


Akkor a hímek fognak verekedni :P az sem jobb!!!

2011. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző hozzászólók csak annyiban tévednek, hogy IVARTALANÍTOTT hímet szerezz melléjük. Először is így elkerülöd a nemkívánt szaporulatot, másrészt a hím domináns lesz és rendet tesz köztük. Ez valóban jó felállás lenne.
2011. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem hím malackám van, nagyon jóba van egy másik hímmel. Berregnek/dorombolnak, és nyüszítenek ha kiveszem az egyiket.
2012. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!