Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítséég fontos? Hörcsög.

Segítséég fontos? Hörcsög.

Figyelt kérdés
A hörim mindig ha étel szagot érez rágja a rácsot addig míg nem adunk neki.Most épp egy kis capuccinot iszok,de most erősebben rág mint szokott...Mit csináljak,látszik rajta,hogy "kívánja".Adjak neki?Ha mást adok ugyse fejezi be...:(
2011. júl. 21. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki gurigát és mikor rágja vedd ki és hadjad hadd menjen. Semmi képpen ne adjál neki capuchinnot.
2011. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Háát akkor nem adok :( gondoltam,hogy veszek neki gömböt,de amikor odamentem már elfogyott:( ha kivenném s picit lefárasztanám abbahagyná?
2011. júl. 21. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
úristen...ugye nem szoktál neki adni a saját kajádból? cappucino-t meg eszedbe ne jusson neki adni!
2011. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De szoktam ha pl szotyit eszek és tudom,hogy adható neki akkor adok(pl alma) Jó akkor nemadok :)
2011. júl. 21. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:

A rágcsálóknak életük végéig növő metszőfogaik vannak, ezért rágcsál, mert le kell koptatni, máskülönben olyan nagyra nőne, hogy nem tudna enni sem vagy megsérthetné magát.

Ezért nem kell édességge kínálni, többet ártasz neki, mint amennyit használsz! Vegyél neki valami rágófát inkább vagy egy guriga is megteszi, ahogy előttem írták már.

2011. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az én hörim is ha kaját érez egyből beindul .:D de ne adj neki..:)
2011. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem rág semmilyen fogkoptatót :(
2011. júl. 21. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!