Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúl és Tengerimalac?

Nyúl és Tengerimalac?

Figyelt kérdés
Kaptunk 1 nyuszit és a tengerimalachoz szeretnénk be rakni . Nagy a ketrec be lehet a nyuszit rakni hozzá ?
2011. júl. 26. 08:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk együtt voltak 2 hónapig amíg a nyuszi kicsi volt ,de utána a nyuszi elkezdte piszkálni a malacot ő meg csak vinnyogott,ezért szét szedtük őket.Most már verekednek is.

De már vettünk nekik külön ketrecet.

2011. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
milyen nyuszi? ha törpe, és nem nő meg nagyobbra mint a malac, akkor elvileg lehetnek együtt. de figyelni kell, nehogy a nyuszi megrúgja a malackát, mert abba bele is halhat. de ha jól kijönnek nincs akadálya szerintem :) csak hát másmilyen tápot esznek. de ha meg tudod oldani, halyrá.
2011. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*hajrá :D
2011. júl. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most már együtt vannak és a malacka elsőnek nagyon sírt de most már puszilkodnak :)
2011. júl. 26. 09:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Törpenyúl esetében nőstényt lehet tengerimalaccal együtt tartani.
2011. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbáld meg, de azért figyelj, nehogy a nyuszika kihasználja az erőfölényét. Elvileg jól megvannak! ;) :)
2011. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
biztos jól meglesznek :) Nem egy ilyet láttam már :)
2011. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

NEM SZABAD EGYÜTT RAKNI ŐKET!!!!!

Állatorvos mondta hogy mind2-nek van egy betegsége ami a saját fajára nem ártalmas de a másikra igen!!!

Én is akartam egybe rakni őket de lebeszélt róla...

2011. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A legelső vagyok!

Nekem törpenyuszim van és verekedtek amikor nagy lett a nyuszim,szóval figyeld őket és ha valami baj van akkor szedd szét őket!!

2011. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
veszelyes.
2011. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!