Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek kivihetem már a...

Szofy00 kérdése:

Szerintetek kivihetem már a nyulamat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van két nyulam amiknek készítettem egy elég nagy "kifutót" amikor kaptam őket.(ez egy ketrec a fűbe ami lábakon áll az alja deszka felette pedig van háló a teteje nyitott)ez teljesen biztonságos. A nyulak itt tudnak legelészni meg minden de csak akkor jutnak oda ha oda viszem őket mert a ketrec kicsit messzebb van attól a helytől ahol tartjuk őket! A kérdés az lenne h az egyik nyúl 2és fél hete ellett kivihetem már az anyát akár csak fél órára is a ketrecbe? A kis nyuszik természetesen a helyükön maradnak! :) Az anyuk nem volt kinn mióta ellett és már nagyon be van zsongva hogy kimehessen!! szóval kivihetem vagy inkább csak akkor amikor a kis nyulak is kijöhetnek vele??
2011. júl. 30. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy kiviheted, de ha nincs teteje akkor kiugranak.. Akármilyen magas is.
2011. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kiviheted szerintem már
2011. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom eddig még sohase ugrottak ki!! meg ott szoktam ülni mellettük. nem szoktam őket egyedül hagyni, és ha valamelyik meg is próbálja elkapom! :)) Am tudnátok írni házilag elkészíthető játékokat a nyulaknak h legyen mivel elfoglalniuk magukat??!! :D
2011. júl. 30. 12:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Papírgalacsin

- papírdobozok minden mennyiségben :o)


- rágható fadarabok, faágak


- alagút - kartondobozból, fából, műanyagból


- műanyag cserépalátét, kisebb méretű (imádják ide-oda rakosgatni, dobálni)


- fellógatható fűtartó golyó (állatkereskedésben lehet kapni)

2011. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Majd kipróbálom a játékokat! Nagyon köszi!! :))
2011. júl. 30. 12:44
 6/6 Brigi ^^ ***** válasza:
Kiviheted, de ne olyan sokáig. Ha sok füvet esznek felfúvódnak és elpusztulnak!
2011. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!