Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van ojan hogy párzás után nem...

Van ojan hogy párzás után nem lesz vemhes az aranyhöri?

Figyelt kérdés
mert már kétszer párosodtak!
2011. aug. 2. 21:13
 1/3 anonim válasza:
Mennyi idős? Lehet, hogy nem nemzőképes a hím.
2011. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdetnek engedd meg, hogy kijavítsalak mert az "ojan" az ly-vel írandó!!!

Nem tudom te mennyire vagy tisztában bármilyen fogantatási szabállyal, de semmilyen állatnál illetve embernél nincsen 100% arra, hogy közösülés után vemhes/terhes lesz a nőstény/nő. Azért ez nagyon alap dolog főleg annak aki majd egy állat kicsinyeivel akar foglalkozni, olvasgass a témában mert rád férne és ezt most nem bunkóságból mondom. Az emberekre is ez vonatkozik, csodálkozom, hogy az iskolai felvilágosításon nem mondták el, bár úgy tudom, hogy a felvilágosítás még iskolában is csak az idősebb és érettebb fiataloknál kezdődik. Viszont szeretnék neked adni egy tanácsot amit jó lenne ha megszívlelnél. Amíg magával a megtermékenyülési folyamattal sem vagy teljesen tisztába ne pároztass!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sziasztok a második válaszolónak is köszönöm mert tudomcsak a hörcsögöket óvja ezzel de nem vagyok én hülye tudom hogy mi van az embereknél de az nemjelenti azt hogy ha egy teknős 100 évig él akkor egy kutya vagy egy macska is addig fog de szerintem azért van ez az oldal hogy megkérdezzük amit máshol nem mertük! egyébként az első válaszolónak hogy a hím kb 3 hónapos és egy kicsit fura mert nem egy szokásos hörcsög mert csak ojan lassan mozog mint egy csiga pedig az orvos azt mondta hogy semmi baja csak ez az ő természete!
2011. aug. 3. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!