Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miskolcon van valami megbizhat...

Miskolcon van valami megbizható hörcsögtenyésztö, ahol nagy valószinüséggel van aranyhöri? Egy fiu a. höri kéne! Itt miskolcon!

Figyelt kérdés
am azt is halottaqam hogy van olyan hogy a tenyésztéstöl egy kicsit kisebb lehet a höri!de nekem olyan aranyhöri kéne ami nem ilyen kicsi mert összement vagy mi,hanem ami tényleg eléri max.méretét!mert amugy va kisállatkereskedéseket sem igazán ajánlják!de am amit eddig hörieimet ott megvettük nincs semmi bajuk!ugyhogy m ost akkor tényleg jobb lenne tenyésztötöl venni a.hörit vagy a kisállatkereskedésböl is jó??!!
2011. ápr. 13. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell tenyésztőtől venni mert eleve naponta pusztulnak el hörcsögök. Írd be a googleba hogy expressz.hu és megkeresed az állatkategóriát beírod hogy aranyhörcsög és megkeresed azt a hörcsögöt ami tetszik és Miskolci megtalálod a leírását meg a stb... Remélem segítettem! :)
2011. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget,szétnézek,kapsz zöld kezet
2011. ápr. 13. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
köszi :D
2011. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!