Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek akkor ha a két...

Mit tegyek akkor ha a két hörcsögöm nem akarja egymást elfogadni? Lehet, hogy rossz ötlet volt két hörcsög?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap kaptam egy nőstény törpehörcsögöt. Nagyon kedves nyugodt. Ma vettem hozzá egy fiút ugyanabból az alomból ahonnan a kislányt is. Ma mikor meghoztam a fiút összeakartam őket ereszteni de a lány nemhagyta, és furcsa visító hangot adott ki. Szerintetek nem volt jó ötlet őket összeereszteni? Mert a kislánynak a kereskedésbe volt egy párja már csak az eladó nem akarta odaadni mert sebes volta hasa. Ez ehet h megszokta a régi párját és nem akarja a mostanit elfogadni? Kérlek segítsetek Előre is köszönöm:)
2011. aug. 2. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy a két ellentétes nemű hörcsög párosodni fog egymással, akkor is ha testvérek, abból meg csupa egészségügyi roncs kölyök lesz. Egyébként sem ajánlatos 2 hörcsögöt együtt tartani, mert magányos állatok.
2011. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia Hogyha eggy alomból vannak akkor sűrgősen vidd vissza a fiút mert beltenyésztett lessz! vagyis a kicsinyeik csak betegen vag halva születnek! egyépkét az attól is függ hogy bántják egymást hogy mijen fajta höri!
2011. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
szóval ajánlatos őket külön tartani? de ha egy alomból vannak akkor miért nem fogadják el egymást? és amúgy azonos fajtájúak
2011. aug. 2. 21:44
 4/15 anonim ***** válasza:
A hörcsögök nem szeretik a társaságot. Egyedül szeretnek lenni. Különböző neműeket egyébként sem szabad együtt tartani ugyebár. Nem ártana először is olvasgatnod a hörcsögtartásról, természetükről, szokásaikról, mit szabad, mit nem. Sok hörcsögös weboldalt találsz.
2011. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mert nem társas lény! de nem úgy kérdeztem högy egy fajtához tartoznak hanem hogy arany hörcsög vagy törpe hörcsög mert a törpehörcsög jöbban szereti a társaságot mint az arany!
2011. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy alomból vannak akkor is elidegenednek, ők állatok, nem emberek, fogalma sincs hogy a másik a testvére/anyja/apja/rokona. Ezért is szaporodnak családon belül is bármikor. Ha együtt tartod őket akkor sok beteg kishöri születne. Szóval az egyiket ajándékozd el, vagy tedd külön ketrecbe.
2011. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
törpehörcsög mind a 2. és külön vannak..de akkor külön is maradnak ezek után.
2011. aug. 2. 21:51
 8/15 anonim ***** válasza:
de most nézem hogy törpehörik akkor meg társasabbak mint az aranyhörik !
2011. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
meg azt nézd meg hogy az valóban nőstény és hím hogy nem e csaptak be vagy elnézték és mind 2 hím akkor tényleg meg is ölhetik egymást!
2011. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amúgy ők nem tudják, hogy egy alomból származnak.
2011. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!