Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek akkor ha a két...

Mit tegyek akkor ha a két hörcsögöm nem akarja egymást elfogadni? Lehet, hogy rossz ötlet volt két hörcsög?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap kaptam egy nőstény törpehörcsögöt. Nagyon kedves nyugodt. Ma vettem hozzá egy fiút ugyanabból az alomból ahonnan a kislányt is. Ma mikor meghoztam a fiút összeakartam őket ereszteni de a lány nemhagyta, és furcsa visító hangot adott ki. Szerintetek nem volt jó ötlet őket összeereszteni? Mert a kislánynak a kereskedésbe volt egy párja már csak az eladó nem akarta odaadni mert sebes volta hasa. Ez ehet h megszokta a régi párját és nem akarja a mostanit elfogadni? Kérlek segítsetek Előre is köszönöm:)
2011. aug. 2. 21:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
erre még nem gondoltam. mert a kereskedésben azt mondták h az lány az meg fiú. szóval..de megnézem
2011. aug. 2. 21:55
 12/15 A kérdező kommentje:
most tudtam meg h nem egy alomból származnak csak 1 akváriumban voltak..
2011. aug. 2. 22:04
 13/15 anonim ***** válasza:
na akkor már a párzás lehetséges és mijen neműek?
2011. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
ki van írva:D de fiú lány
2011. aug. 4. 13:59
 15/15 anonim válasza:
Nekem voltak hörcsögeim 2 db már nemtom milyen, de egymással nem volt semmi bajuk, csak annyi volt, ha szült a nőstény, az apát ki kellett venni
2011. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!