Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül manapság egy...

Mennyibe kerül manapság egy tengerimalac?

Figyelt kérdés
Amikor én tartottam őket tömegesen, akkor még pár száz forintért lehetett venni. Most kaptam ajándékba egy fiút és szeretnék mellé venni egy kislányt, csak nem tudom mennyi pénzzel induljak el. Egy szimpla malacot szeretnék, lehetőleg tarkát, rövid szőrűt, szóval nem ilyen különc malacot.
2011. aug. 4. 11:00
 1/10 anonim válasza:
Manapság már ingyen is lehet malacot kapni ;)
2011. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Állatkereskedésből szeretnék venni...
2011. aug. 4. 11:09
 3/10 anonim ***** válasza:
1500 körül mozog az áruk, de eladója válogatja igazából
2011. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 lovelyne ***** válasza:
Mi 1 éve 800ft-ért vettük.Bár mostanában 1500-ért látom,h árulják.Bár sok múlik azon hol veszed.:)Van aki ingyen adja!
2011. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A rákoskeresztúri halasba 3500 ft egy db! Nagyon drága!
2011. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én 2 éve 1500-ért vettem az enyémet, kereskedésben :)
2011. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Budapesten lakok és az auchanban van egy kisállatkereskedés.Kb 1hete voltam ott és az volt kiírva hogy akciós tengerimalac 3000 ft :)
2011. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de legjobb ha tenyésztőtől veszed meg mert valószínű hogy egészségesebbek, és lehet hogy ott ingyen is odaadják ha túlszaporulat van. de lehet hogy drágább mivel mégiscsak tenyészet, de ne sajnáld a pénzt rá! mert ha tenyésztőtől veszed nagyobb a valőszínűsége hogy nem túltenyésztett beteg állatot kapsz!!!
2011. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is tenyésztőtől vedd:) Ha nem különleges színű/szőrtípusú/mintájú, akkor olcsóbb, mintha kereskedésből vennéd. A kereskedésekben a legrosszabb az ár-érték arány, a "minőségük" közel nem ér annyit, amennyiért kínálják, sokkal különlegesebbet kaphatsz tenyésztőtől, ugyan annyiért. Ha tudsz egy kicsit angolul, ajánlom, hogy olvasd el: [link] Ha megmondod, merre laksz, megmondom neked a hozzád legközelebb eső megbízható tenyésztőt:) Illetve: amit leírtál, az alapján feltételezem, szeretnél kölyköket. Már csak azért is jó, ha leinformált helyről jön a tenegrimalac:)
2011. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Igen, szeretnék kismalacokat is majd :) Debrecenben lakom.
2011. aug. 4. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!