Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kisfiú tengerimalacokat...

A kisfiú tengerimalacokat össze lehet zárni az apukájukkal? Vagy nem esetleg bántaná őket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk hörik voltak, de a fiú megölte az apját:( a hímek nem bírják egymást elviselni, szerintem malackáéknál sem.
2011. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló rosszul tudja, mert a tengerimalac társas állat, sokan (pl. én) 2 fiú malit tartunk minden gond nélkül együtt :)
2011. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De gondolom egyidősek a malacok.

Lehet hogy ezért nem bántják egymást.

Én meg a kicsiket raknám össze az apjukkal.

2011. aug. 4. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egy remek párosítás lenne. ( A hörcsög nem is hasonlít a tengerimalacra, se a tartása, se az élelmezése..) A tengerimalacok nagyon fajtárs igénylők. Azt szokták javasolni a hozzáértők, hogy azonos nemű és 6 hónap korkülönbség a legjobb választás idegen maliknál. Tehát nem, nem lesz baja sőt! Így már garantáltan adott lesz a rangsor közöttük, így az esetleg összeveszések minimálisra csökkenthetők. Mivel már ismerik egymást az összeismertetés is könnyebb lesz nagyon jó döntés lenne.
2011. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Melléraktam a kicsit úgy hogy közben figyeltem.

Az apja elkezdte kergetni ezért inkább kivettem.

Várjak még a kicsik 6 hónaposak lesznek és utána szoktassam össze őket?

2011. aug. 5. 08:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell megvárnod. Ha kergeti az nem baj, ha riszál és berreg az sem az, a fogkoccogtatás is elmegy csak akkor avatkozz közbe ha már harapnak. Ha folyton beleavatkozol képtelenek lesznek "malalc módra megbeszélni" a rangsort. Légy türelemmel figyelj de ne ess túlzásokba.
2011. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!