Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 3hetes kishörcsögöket otthagyo...

3hetes kishörcsögöket otthagyott az anyjuk, szükségük lenne még tejre?

Figyelt kérdés

3hetesek és az anyjuk kiszökött az akváriumbol.esznek már mindent egyébként csak nem tudom hogy 3hetesen mi lesz akkor velük?

és az apa hörcsögöt visszatehetem a kicsikhez igy 3hét után?


2009. ápr. 9. 13:05
 1/4 anonim válasza:
Mi most ajándékoztuk el őket 4 hetesen. 3 hetesen vígan elvannak egyedül.
2009. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NE tedd vissza véletlenül se az apa hörit! Megölné és megenné öket. Hogy miért azt nem tudom.
2009. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy kise kellett volna venni az apát,mert így nemfoglya megismerni a kicsiket!:S
2009. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Istenem,minek irtok oyat ami nem igaz?ha nem tudod inkább ne is irj.nagyon jól tetted h kivetted az apát!.de vissza nem teheted!íSOHA?SOHA.megeszi őket!a természetben is az anya csak addig van fiuval mig szekszelnek.Hja a höriket már elajándékozhatod/megtarthatod.csak sok ideig őket se tartsd együt,mivel bántanák 1mást
2009. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!