Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Volt exemtől több tárgy is...

A Volt exemtől több tárgy is van a szobámban, illetve van amit használok is, mióta otthagyott a világ legszerencsétlenebb emberének érzem magam. Ez lehet valamiféle átok? Többi lent

Figyelt kérdés
Annyi szerencsétlen dolog történt velem, hogy elkezdtem gondolkozni hogy ez miért is lehet. Napi szinten mindig ugyanaz az a dolog történik velem hónapok óta,már ott tartok hogy legszívesebben felkötném magam...de már ezígy nekem túl sok. Akármit is teszek, mindig előrelátom hogy mi fog történni, és hiába teszem az ellenkezőjét,mindig ugyanoda lyukadok ki...egyszerűen semmiben sincs szerencsém. A poén az a dologban, hogy az exem rokona jósnő,illetve átkokkal is foglalkozik...nemegyszer voltam nálluk...és hát elég zizi a nő. Amit tőle kaptam régen gyűrű...az a mai napig megvan,és már hozzámnőtt...mindig rajtam van. Van egy tőle kapot álomcsapdám is az ágyam felett...de már nemtalálok semmi logikus magyarázatot arra hogy mi a franc lehet már. Biztos ellettem átkozva és ezek a tárgyak még rájátszanak hogy ennyire negativ személyiség lettem?! Tudom lehet hogy hülyeségnek hangzik mindez! Gondoljátok minden cuccot(fényképek,kis apró tárgyak..stb) dobjak ki?égessek el?
2011. szept. 30. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem nem igazán a tárgyak okozzák a zavart a lelkedben. Hanem a hozzáfűződő emlékek. És ilyen szempontból zavaróbb lehet, ami csak úgy ott van a látómezőben, és nem tudatosul( nem használod) hanem csak ott van - mert ekkor tudatalatt ráragadnak az emlékek, bevonzódnak, odakapcsolódnak. Te közben dolgozol, vagy valamit csinálsz - amihez 100%-ban jelen kéne lenni.

Erre ez a gonosz dolog: elvonja a figyelmed egy részét -és ráadásul úgy, ravaszan, hogy nem is tudsz róla, csak érzed, szerencsétlen vagy, zavart, dekoncentrált, stb(mástól is függ mit érzel,de mindnképp rossz).

tehát nem kell haragudni a tárgyakra -elégetni. De jó lenne, ha nem tárolnád..

Szerintem (nincs rontás rajtuk, e fentebb említettek miatt, más ami miatt el kéne távolítani) - odaadogathatnád, azoknak,akik tudják használni, őnekik nem cuppan rá múltbéli emlék, vagy esetleg csak egy pozitív emmlék: az hogy Te odaadtad, ajándékba. :)

2011. szept. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amikor elhagyott a csajom, én is így éreztem. :)


Egyébként szerintem azt tennéd a legjobban, ha minden hozzá kötődő tárgyat elégetnél. Nem az átok miatt, hanem hogy könnyebben túltedd magadat a szakításon.


Ha látod, ahogy elemészti a tárgyi emlékeket a tűz, úgy jobb lesz.

2011. szept. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az emlékekkel nincs gond,még ha az egy tárgy is, mert olyan szinten túltettem magam a csajon hogy nemis érdekel,régen volt már...lassan 2 éve,nem is gpndolok rá. Ahogy telnek a napjaim,olyan megmagyarázhatatlan dolgok történnek,hogy ez már nemlehet véletlen...ennyiszer? Most nemmegyek bele hogy miez, de már elég feltűnő ez a dolog. Persze negativ hozzáállással nehéz bármit is kezdeni, de pont ezek a dolgok váltják ki belőlem ezt, ha meg néha pozitivan gondolkozok..azt is megszívom. Ezért kezdtem el ebbe az átok irányba nézelődni,és találtam olyan dolgokat hogy ezt tárgyak is okozhatják! Már egy éve mindennap azt hajtom hogy tutira elvagyok átkozva, és így jobban belegondolva kicsit hiszek is benne...ha létezik - ha nem. Holnap lehet hogy megyek és égetem el a cuccokat,hátha történik valami:D Ha meg ez az egész a beképzelésre alapul, még akkoris jól jöhetek ki a dologból...lehet h beképzelem hogy ettől jólesz,és emiatt lesz egy kis pozitiv hozzáállásom a dolgokhoz
2011. szept. 30. 00:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez az átok dolog nem létezik. A baj az,hogy te hiszel ebben és nem gondolkozol pozitívan. Verd ki a fejedből ezt az ostobaságot, ne arra gondolj,hogy mi nem fog sikerülni,hanem arra,hogy sikerülni fog,amit elkezdesz.
2011. szept. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Èn abban a lakásban lakom, ahol elötte az exem lakott. Es minden ra emlekeztet. Minden egyes apro dolog, feltett tükör, bevert szög a falba, minden.

Most fogok költözni, mert én sem bírom. Remelem az uj lakasban jobb lesz...

2011. szept. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az ilyen cuccok jó részét nem égettem el, hanem beletettem a egy dobozba és elsüppesztettem valahova ahol nincs szem előtt. Vidd ki te is a garázsba, padlásba, vagy akárhova. Ha tényleg átok és elégeted rosszabb is lehet:P(csak vicc, mittom én hogy mi van akkor:D, szerintem nem ettől van). na mind1is, csak takarítsd el őket magad körül és kész. :) (nekem nem lett volna szívem elégetni, de te tudod)
2011. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig nem bírod a lányt elengedni!

Tanuld meg hogy egy nagyon nagy szakítás után szedd össze a cuccokat amik tőle vannak és add vissza neki vagy tedd el a szekrényed legaljába!A gyűrűt is vedd le és tedd bele a dobozba!Hidd el ha megteszed akkor sokkal könnyebb lesz pár dolog.És ne legyél pesszimista!Ja és nemhiszem hogy rontás lenne rajtad vagy átok vagy akármi más.Tudod az embereknek olykor időszakosan minden összeomlik akármit is csinálunk!Ezért igaz a hullámvasút definició az életre is! És azért esünk bele a gödrökbe hogy megtanuljunk belőle kimászni!

Szal szedd össze a tárgyakat egy dobozba amit elteszel a szekrényed legaljára(nem látható helyre) és próbálj meg többet törődni magaddal,keress egy jó hobbit,sportot kezdj nézni vigjátékokat,tudod az életnek tovább kell mennie!

Sok sikert!

Üdv!

2011. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Vibrator meg ilyenek vannak? Kölcsönkérném trokllányomnak :)


Lakcimem: Budapest,Parlament,gyurcsány szoba.+orbán elvtársnak óvszert fő az elôvigyázatosság

2012. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyébkent mi tart vissza attól, hogy kidobj mindent amit a nőtől kaptál? Ha azt mondod eleged van? Szerintem érne annyit. Legalább megnyugszol.

Én a gyűrűt is levenném az ujjamról, hordaná a fene, hiszen az exedhez kötődik, és a nőre is azt írtad, hogy nem százas.

2022. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!