Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy bírják a törpehörcsögök...

Erus22 kérdése:

Hogy bírják a törpehörcsögök a költözködést?

Figyelt kérdés
Egy jó munkalehetőség miatt 150 km-rel arrébb költözök. Szeretném magammal vinni a törpehörimet, de nem tudom, hogy mennyire bírja a költözködést. Egy ismerősnél lakom majd 2 hónapig, aztán albérletet kell keresnem. Szóval többször is lakást kéne váltania velem, vagy a szüleimre tudom bízni (szerencsére ők is szeretik a csöppséget).
2011. aug. 5. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem is értem, miből gondolod hogy nem bírják. Nekik attól még ugyanaz a helyük lesz nem? Az az akvárium meg ketrec. Észre sem veszik. Hiszen az ő területük nem változik. Vagy a házba vannak szabadon????!
2011. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Észre sem fogja venni az egészet, hiszen ő ugyanabban a ketrecben fog élni. És mivel annyira pici a kis agyuk, ez az ő életükben nem fog traumát okozni. Úgyhogy nyugodtan magaddal viheted!
2011. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is inkább a kocsikázástól félek. Csak egy rövid szakaszon van autópálya, úgyhogy több mint 2 óra lesz az út. Van hörcsöghordozóm, abba vigyem, vagy inkább a ketrecben (remélve hogy átalussza az utat)?
2011. aug. 5. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a hörcsöghordozóba vinnéd, nah az rossz lenne , mivel más helyen van. De ha a ketrecébe marad, észre sem veszi hogy történt valami..
2011. aug. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajuk nem lesz. Valahogy haza is kellett vinned őket, meg állatorvoshoz is el kell menniük. Ez egy kicsit hosszabb utazás lesz, de nekik nem lesz benne sok izgalom, maximum hogy "jé, ez nem a ketrec, hanem valami doboz, de nem baj, kaja van, forgács van, jó lesz".
2011. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!