Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az lenne hogy van egy 1 éves...

Az lenne hogy van egy 1 éves holland törpenyuszim, nem tudom hogy hogy de egyik nap észrevettem hogy hiányzik az egyik felső elülső foga. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Laikus szemmel úgy tűnik mintha nőne alul, de azt olvastam hogy 8-10hetes korukra lesznek meg a rendes csontfogaik! Valaki segítsen hogy mit tegyek!?
2011. aug. 5. 19:16
 1/7 Timberwolf ***** válasza:
Úgy tudom a nyulaknak egész életükbe nő a foga (javítson ki valaki, ha nem így van), szóval szerintem visszanő. A biztonság kedvéért kérdezz meg egy állatorvost.
2011. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vissza fog nőni
2011. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vissza fog nőni, ha a gyökere nem sérült meg. Ha pár héten belül semmi változást nem látsz, akkor baj van.
2011. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2011. aug. 6. 10:21
 5/7 anonim válasza:
nekem is volt egy nyuszim, még régebben, játszottunk, és valahogy kiesett a foga :D de megkérdeztem egy állatorvost és azt mondta visszanő neki, és igy is lett (:
2011. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tud rendesen enni, vidám mint azelőtt akkor semmi gond nincsen. :)) Vissza fog nőni, a nyúlaknak folyton nő a foguk. :)
2011. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy állandóan nőnek a fogai ;) csak megijedtem ha kiesik akkor is vissza nő. (ezt most nem tudom értelmes volt -e?!) szerencsére tök vidám meg eszik rendesen is plusz ahogy láttam már egészen láthatóan kibujt elől a kis foga!

köszi a válaszokat!! :D

2011. aug. 10. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!