Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Szíriai aranyhöri vagy dzsungáriai törpehöri?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem volt mindekettő és anyit tudok mondani h az aranyhöri 4 évig élt a törpe pedik 6 HÓNAPIG

de én aranyhörit vennék azért meg azt legalább meglehet fogni a töpe hörit nehezebb kézhez szoktatni de ez csak höri kérdése:D ♥

2009. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Dzsungáriai, nekem is az van, jól szelídíthető nem harap, és annyira cukika!
2009. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem rég halt meg nekem a dzsungáriai törpehörcsim és szeretnék egy újjat csak nem tom h milyen fajat legyen e 2 között gondolkoztam várom még a válaszokat
2009. ápr. 11. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Dzsungáriai törpehörcsög!!nekem is az van nagyon ari és bár engem szinte mindig megharap de azér mert még nemré vettük és még gondolom nem szokott meg eléggé!De egyáltalán nem fáj
2009. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy a dzsungáriai 6 hónapig él csak. Vagy az enyém volt nagyon különleges, mert kerek négy évig húzta :)

Én amúgy dzsungáriait vennék, de csak a kinézet miatt, sztem viselkedésben, kézhez szoktatásban sok külöbség nincs köztük :)

2009. ápr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem Dzsungim van de szerintem az aranyhörcsög is nagyon cuki! nem tudok dönteni....:D....
2009. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő volt,és mindkettőt másért szerettem. Az aranyhöri szerintem nyugodtabb természetű, és olyan lusta, hogy nem akar rögtön megharapni ha reggel kiásod a forgácsból hogy megnézd megvan-e még(öreg korban kötelezp vizit..). Mondjuk egyik hörim sem volt harapós, szelídek voltak, abszolút minta gyerekek. Ha változatosság kellene, és mindenképpen hörcsög, akkor cserélgetném a két fajtát. Bár remélném hogy nem túl gyakori a rotáció..3-4 évenként lenne "optimális".

De végül is azt hiszem, hogy az aranyhörimhez jobban ragaszkodtam. így hát aranyhöri. :)


(de suttogva megjegyszem, hogy a tengerimalac nálam mindent visz:))

2009. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!