Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért van ez? Ugye nincs...

Miért van ez? Ugye nincs semmi baja? (Kérdés lent)

Figyelt kérdés
Most vettem egy kis patkányt, fiú. Eléggé messziről, az Arénából vittem, és a heréi nagyon megvannak dagadva. Feltételezem azért, mert szegény a metró, busz, miegymás miatt nagyon megijedt, és szegénykém pisilni akar. De ugye a város hangos zajai nincsenek különösebb hatással rá? Például tartós ijedtség, vagy valami...
2011. aug. 11. 17:45
 1/10 anonim válasza:
Nem, sajnos ez egy betegség!! Az én kisállatom is ebbe halt bele.. megnőtt egyik napról a másikra, és olyan 2-3 hónap múlva meghalt:/ Vidd el dokihoz!!
2011. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a kérdés nagyon nevetséges, de akkor is... most hülyülsz, vagy ez komoly?
2011. aug. 11. 20:51
 3/10 anonim válasza:
te normális vagy hopgy pénzt adsz patkányért
2011. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
patkányt veszel b+? pénzt adsz érte, és kártékony állatokkal játszol? inkább lődd fejbe magad
2011. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te voltál valaha biológiaórán?
2011. aug. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, te annyira okos vagy, de tényleg:DDD

Hogy jön a megduzzadt heréhez az, hogy pisilnie kell? 2 külön dolog...

2011. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy a hülyék azt hiszik, jót tesznek azzal, ha válaszolnak...? :-)
2011. aug. 12. 22:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Mond csak, miért is vagyunk hülyék?:)))


Te hozod összefüggésbe a herezacskót a pisiléssel...


Ja és képzeld, a férfiak sem a herezacskójukba hordozzák a pisit!

2011. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lőjétek fejebe magatokat...
2011. aug. 13. 19:52
 10/10 anonim ***** válasza:

A herezacskókban a herék laknak, nem pedig a húgyhólyag, és egyébként sem szokták tartogatni a pisit.

A hím patkányoknak alapból is nagy a heréje, de ha szerint ireeálisan nagy, akkor mutasd meg állatorvosnak. Az ojedtségtől biztos nem nő meg semmije.

2011. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!