Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2-3 napos kisnyulakhoz nyúltam...

2-3 napos kisnyulakhoz nyúltam hozzá és véletlen a fészküket is feldúltam, az anyjuk nem engedi őket szopni! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 09:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Most már semmit...

Minek kellett nyúlkálni hozzájuk?

Ha érzi rajtuk a szagodat, ott fogja hagyni őket elpusztulni!

2009. ápr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, a nyúl nagyon könnyen elutasítja a kölykeit, ha valaki hozzányúl. Sajnos el fognak pusztulni.
2009. ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
igaza van az elöttem lévőnek!tisztességes lenne elvinni őket állatorvoshoz a kicsiket h elaltassa őket mert ha éhen halás lesz akkor a z hosszadalmas halál lenne!kézből táplálás nem jöhet szóba?
2009. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ha megpróbálnám kézből etetni mivel és hogy etessem őket????

Kérlek válaszoljatok!!!A kérdés írója:nomoc

2009. ápr. 13. 10:08
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom nincs otthon kiscicáknak tejpor és kecsketejed sem. Talán megpróbálhatod sima tejjel. Állatpatikába kéne menni, ott tudnának segíteni, hogy melyik állatnak készült tejpor felel meg a legjobba kisnyulaknak. De sz csak holnap lesz nyitva.
2009. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A babatápszer esetleg nem jó?
2009. ápr. 13. 10:28
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Gyorssegélynek jó a babatápszer, de pár nap után ettől is meghalnak- más a nyúltej összetétele, mint az embertejé.

Holnap állatpatika. nyuszik számára készült cumi VAN- én is tápláltam őket anno, éspedig ponotsan uyanazért, amiért Te.. Én sem tudtam, hogy az anyjuk idegen szaggal nem fogadja el őket többé. Tápszer is van.

Nem lesz kis meló szopiztatni, felnevelni őket, tényleg az elaltatás humánusabb, ha nem tudod vállalni ezt, illetve a további sorsuk elrendezését.

De: meg lehet csinálni.

És örülök, hogy igyekszel jóvá tenni!

Amit tehetsz: nagyobb állatkórházból kérjél tápszert nekik akár ma is- ügyelet van. Adni fognak.

2009. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Neked megmaradtak a nyusziid?
2009. ápr. 13. 11:05
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Ne haragudjatok, de nem értem, hogy miért tart és főleg miért szaporít olyan nyulat, aki nem ért hozzá!!! Ezt megmagyarázná valaki? Ennyire felelőtlenek vagytok? Lesz egyáltalán gazdájuk azoknak a kisnyusziknak, ha egyáltalán túlélik? vagy mehetnek a kukába? :(
2009. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Igen, nekem megmaradtak a nyuszik, de hetekig nem aludtam, szoptattam őket, amit életkoruktól függően nagyon gyakran kell. Megérte, nem akartam, hogy a saját hülyeségem miatt meghaljanak.


Kedves kérdezés nélkül Ítélkező, a nyuszi megőrzésre maradt nálunk amikor az eset történt, vemhesen, amiről nem szólt a tulaj. Ő viszont idő hiányában nem tudta vállalni az etetésüket- az elaltatás maradt volna mint megoldás, de ha már én okoztam a kárt, ezt semmiképp nem szerettem volna.

Ennyi.

2009. ápr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!