Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy tüzelő vadászgörényem,...

Van egy tüzelő vadászgörényem, már hónapok óta nem találok hozzá fiút. Haveromnak van egy NYEST-je mi lenne ha őket egybe tennénk?

Figyelt kérdés

Egy filmbe láttam, hogy a szelíd háziasytott görényt nyestel pároztatják. Ami pedig ebből születik azt nagyobb vadra pézmapocokra stb-re vadásztatják. Na szóval az én görényem nagyon szelíd, aranyos, kiszoktam engedni az udvarra és nem megy el... ellenben a nyestet nem rég fogták attól félek hogy nehogy megölje.:s

Szerintetek milenne?


2011. aug. 14. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordul,hogy megöl bár ha tüzel a téd akkor lehet az ösztönök átveszik az írányítást!De a görények és gondolom a nyestek is,durván szaporodnak,harapja a hím a nőstényt!Így ha a tiéd nincs veszettség ellen oltva és a hím veszett vagy hordozza a tied is beteg lesz!És más betegséget is elkaphat!!!:(
2011. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
Ha hónapok óta tüzel a vadászgörényed, akkor uzsgyi azonnal az állatorvoshoz! Ilyen állapotban egy vemhesség nagyon kockázatos. Ha ez a pároztatós móka be is jönne, pár hónap múlva kezdhetnéd újra, mert megint tüzelni fog. És még ott van az is, hogy szex helyett lehet hogy gyilkosság lenne a randi vége, mert azért a nyest nem görény és nem is szelíd. Lehet, hogy van példa hibridre, de azért a dolog nem olyan egyszerű.
2011. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább ivartalanítsd még mielőtt belehal a túltüzelésbe!
2011. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!