Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudom, hogy szakértő...

Honnan tudom, hogy szakértő az állatorvos? (lent)

Figyelt kérdés

Holnap be kell ugranom az állatorvoshoz a nyuszim oltási könyvével, és arra gondoltam, ha már ott vagyok megkérdezem az ivartalanításról. Mindenhol az írják hogy fontos,hogy csak szakértőhöz vigyük.(Ez természetes.)

Milyen kérdéseket kell feltennem, és milyen válaszokat kell kapnom ahhoz, hogy megbizonyosodjam róla, hogy tényleg rábízhatom a nőstény nyuszim ivartalanítását?

Sokszor hallottam már, hogy van olyan doki aki elég pénzéhes,(persze tisztelet a kivételnek!) és semmiképpen nem szeretném hogy a nyuszkóm "ott maradjon" a műtőasztalon!

Normális válaszaitokat előre köszönöm!


2011. aug. 17. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az állatorvos ugymond szakértő.

Nem hinném,hogy ő csak a pénzre lenne éhes.bár vannak ilyenek,de nem mindig.

Szerintem bízz meg az állatorvosban és ne félj nem fog a nyuszi a műtőasztalon maradni.

2011. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Le akarod vizsgáztatni az állatdokit, mikor nem értesz hozzá semmit? Az szép lenne:D

Leghatékonyabb, hogyha neten rákeresel a nevére. A nagyon jó, vagy nagyon vacak dokik neve mindíg fent lesz, az átlagos meg átlagos. De nyúlszakértő nem hiszem, hogy túlsok lenne az országban, szóval lehet, hogy utaznod kell majd.

2011. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 2. válaszoló: Dehogy akarom levizsgáztatni, félre ne értsétek, csak biztosra szeretnék menni!:) Egyébként úgy hallottam,hogy kisállatokra van valami külön szakosodás, így értettem!:)

2011. aug. 17. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát egyrészt fontos, hogy szimpatikus legyen. Ha rossz érzésed van vele kapcsolatban, akkor hagyd a fenébe, általában nem véletlenül van.

Másrészt meg olyat keress, akit mások is ajánlanak, nézz fel nyuszis fórumokra, és kérdezd meg, kit javasolnak, vagy hogy ismerik-e a kinézett dokidat, és mi a véleményük róla.

Harmadrészt minden kérdésedre készségesen és kimerítően kell tudnia válaszolnia, nem mondhatja azt, hogy semmi kockázata nincs a műtétnek, mert mindegyiknek van egy minimális, és jó, ha nem először csinálja.


Amúgy kisállatos szakképesítése van sok dokinak, a többi általában nem is vállalja a kisállatokat, hanem elküld valakihez, akinek van róla papírja, hogy ért hozzájuk.

2011. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!