Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszit szeretnék venni,...

Nyuszit szeretnék venni, írnátok (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés

Asszem a szüleim se engednék, allergiás vagyok a kisállatszőrre és bérházban lakunk, de nagyon szeretnék nyuszit. Régen volt is nekünk, ha az összes nyuszit összeszámolom akkor 11, de ma már egy sincs meg. Van, amelyik nálunk pusztult el (itt született, több ilyen is volt), volt, amit odaadtunk másnak és nála pusztult el, az egyik meg elszökött. Ma már csak 1-2 él közülük, de azok sem nálunk. Találtam már egy helyet, ahonnan egészséges nyuszikat vehetnék, 3 fiú és 3 lány közül lehet választani. Mit tegyek hogy lehessen nyuszim?

(Semmi más háziállatunk nincs, kertünk sincs, kocsink sincs, tesóm sincs szóval így... szükség lenne egy kis nyuszira).


2011. aug. 19. 09:33
 1/10 A kérdező kommentje:
A nyuszi ami elszökött azt előbb odaadtuk másnak és onnan szökött el.
2011. aug. 19. 09:34
 2/10 anonim ***** válasza:
hát ezt igy nem nagyon értem. mit tegyél. elöször is beszélj a szüeiddel mert ha nem engedik akkor löttek az egésznek. aztán ha mégis engedik, akkor vegyél egyet. ennyi a teendö. ja, meg vegyél ketrecet meg ieneket mielött a nyuszit megveszed hogy már meglegyen elöre a helye.
2011. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi de az a baj, hogy semmilyen háziállatom sincs, se kocsink, se kertünk, se tesóm, és szükség lenne rá de nem szeretném a szüleimet becsapni vagy rosszat tenni velük. Tisztességes módon szeretnék nyuszit kapni.
2011. aug. 19. 09:45
 4/10 lasius ***** válasza:

Egyet értek

Szépen meg lehet mindent beszélni.

Allergiás vagy Az sem probléma az allergiát az állatok aljszőre okozza de nem minden állatnak van. Ha veszel nyuszit vagy bármely állatot akkor ANGÓRÁT válasz általában ezek nem rendelkeznek aljszőrrel csak a jó hosszú fedőszőrük van és így nem allergének.

Azt ajánlom nézz utána tenyésztőknek biztos találsz a goole-t használva valami használhatót, de ne állatkereskedésből vegyél ott szegénykéim mindig betegesek.

És persze készülj fel rá. Légy felelősségteljes gazdi etesd itasd és tisztísd a helyét bundáját így szagtalan lesz és a szüleid is biztos belemennek mivel így gyermekük felelősséget vállalhat....

2011. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Remélem, megengedik!

2011. aug. 19. 10:00
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és az én pénzemből vesszük majd meg, meg én keresek pénzt házimunkával, bevásárlással a nyuszinak kellő dolgokra bár mindre nem tudok
2011. aug. 19. 10:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Majd még beszélek velük erről ez az én tervem még
2011. aug. 19. 10:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha allergiás vagy akkor nagyon nem jó ötlet. A nyúl szőr erősen allergén, szenvedni fogsz mellette ráadásul hosszú távon asztma is kialakulhat az allergiából. A másik pedig hogy a szüleidet meg kell győznöd, a tudtuk nélkül ne vedd meg a nyulat mert nagy balhé lehet belőle.
2011. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg anyukádéknak,hogy meg kell bízniuk benned és,hogy csak te fogod gondozni nekik rá sem kellesz nézniük a nyúlra és ha nem egyeznek bele akkor:

-Csináld azt amit mondanak

-Ne beszélj vissza

-Segíts az otthoni munkákban

És hátha belátják,hogy megérdemled a nyuszit!!:)

Remélem segítettem és sok sikert!!

2011. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sokat segítettél!

2011. aug. 21. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!