Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elpusztul a törpehörcsögöm?

Elpusztul a törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés
A hörcsögöm két napja nem eszik, nem iszik, nem mozog csak ritkán, egész nap fekszik, de nem úgy ahogy máskor szokott aludni.A végbélnyílása körül szennyezett a szőre, mintha hasmenése lett volna. Csak piheg szegénykém. Pénteken még nem volt baja, a szokásos kajákat kapta. Már három éves, nem fiatal.
2011. aug. 21. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
igen elfog de jó sokáig élt átlagban csak 2 évig élnek
2011. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem szoktad sokat simogatni? lehet megfostosodott.. ez olykor halálos is lehet... ha sokat simogatod, ölelgeted, dobálod akkor ez szokott lenni.. nem lehet ez a baj szegénykének??
2011. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
neked nagyon sokáig él már:) nekem nagyon hamar elpusztult:'( 3 év az már sok. próbáld meg etetni hogy egyen:) ha eszik talán nem pusztul el:)
2011. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elég öreg :(
2011. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sundorgo válasza:
Valoszinüleg el,de még megprobálhatod megmenteni, nemtom merre lax.. de pesten 20 kerbe van egy doki aki nagyon ért a hörcsögök patkányok nyulak.. egyéb rágcsálokhoz.. hozzá elviheted mindig talál valami megoldást. Nekem is ő mentette meg a patkányom.
2011. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

valószínű hasmenése van :( az én cocim így halt meg,ugyanezeket csinálta és ugyanígy reagált, ahogy te leírtad. Ja, kapott infúziót,de sajnos nem élte túl.Nem tudom a te höriddel 100% h ez a baj e,de én erre tippelek + na meg már öreg :(((

Vidd el orvoshoz. szegényke! :(

2011. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szegény kisöreg..
2011. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát, szegénykémnek vége...most néztem meg, és elpusztult :(

Tényleg öreg volt már, de sajnálom...köszönöm a válaszokat.

2011. aug. 21. 17:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép hosszú életet élt. A 3 év neki olyan, mintha 100 éves lett volna. Bárcsak az enyém is ilyen sokáig élne!
2012. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szegényke. Sajnálom, az enyém alig élt 1 évet, aztán elvérzett ismeretlen okok miatt. A tied valóban hosszú életet élt. Részvétem.
2013. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!