Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény harapos?

Vadászgörény harapos?

Figyelt kérdés
azt hallottam,hogy harapos,csipkedős állat.mindent ellop..stb.ez igaz?
2009. ápr. 16. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Szia!Nekünk van egy kislány és egy kisfiú görényünk.A kislány most 2éves, és 8hetes kora óta van velünk és mégis síkesztyü nélkül nem lehet hozzá nyúlni mert harap.A kisfiú olyan mint egy kezes bárány és ő 5éves.És igen a görények mindent ellopnak és a szekrény mögé dugják leszedték a tapétát stb...Csináltunk neki egy hatalmas ketrecet akkora mintha 3db kiságyat egymásra raknánk!Most esténként sírok mert sok pénzbe került mire megcsináltuk és mindenhova wc-znek pedig mind a 3szinten van wc beépítve és abba nem kakilnak.Nem tudom hogy mit csináljunk!Az már igaz ha valaki bevállal egy görény ahhoz nagy türelem és rengeteg idő kell,ugyanúgy mit egy kisbabához.Ha valaki tudna segíteni hogy tudnánk leszoktatni hogy oda kakiljanak ahova kell az segítsen mert még oda is kakilnak ahol alszanak.
2009. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem van egy fiú görényem, májusba lesz 1 éves. Neki a ketrecbe és a szobánk 2 sarkába is van egy alomsarok ő mindig oda kakil, pisil. Régebben előfordult hogy ahol kellett oda,de mostmár az alomba. Általában alvás után kell neki. A kérdésre is válaszolva, az enyém nem harap, sőt puszilgat és nyalogatja a kezem és van hogy egy tányérból eszünk. Nagyon okos állatok és taníthatóak is és igaz h sok türelem kell hozzájuk.
2009. ápr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem fiú görényem volt Leonardo,és nem harapott,inkább játékos volt.Ha hazamentünk a munkából nagyon tudott örülni nekünk(ilyenkor kattogó hangot adott ki),és alig várta hogy a cipőnkbe bele tudjon bújni:) Volt egy ketrece ahol maga alakította ki a Wc-t,és csak oda járt..Ha etettük bizony figyelni kellett mert sokszor el dugta a szekrény mögé vagy az ágy alá az ennivalót.Lopkodni is lopott főleg zoknit és távirányított.de
2009. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Amíg kicsi ketrecük volt addig nálunk se volt probléma a wc-zéssel csak mióta ebbe a nagy ketrecbe vannak azóta.
2009. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

tündériek lehetnek.lehet,hogycsak a lányok a haraposak?

nem büdösek a görények?kérlek irjatok privit és küldjetek róluk fotot.léciii......

2009. ápr. 17. 19:55
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Nekünk volt egy lány vadászgörink és az folyamatosan harapott mikor kaját adtunk neki akkor is oda kapott.Ha naponta takarítod nem fogod érezni a szagát de ha 2-3 napig nem takarítod akkor majd érzel valami büdit. =)
2009. ápr. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
általában mindenki aki mondja,hogy csipkelőzös a görije annak 90%-a lány göri
2009. ápr. 18. 20:31
 8/12 anonim válasza:
79%

Az én görim nagyon szelíd,pedig lány:)

és tényleg nem büdik,ha tisztán vannak tartva.

az igaz,hogy lopkodnak,mindent eldugnak amit csak lehet:)

de amúgy aranyos kis jószágok:D

2009. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 1 srác ***** válasza:
hello nekem van vadászörényem nem rég kaptam 1 hete hogy megvan és nem igazán harap csak ez elején már nagyából leszokot csak csipkelödik:)
2010. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha leszoktatod a harapásról nem, amúgy igen és a töbi is igaz
2011. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!