Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez normális egy hörcsögnél?

Ez normális egy hörcsögnél?

Figyelt kérdés

itt egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=mRSKnY5aLq4&feature=fvwrel


normális az az ember aki igy felhizlalja a hörcsögét??vagy daganat van rajta mindkét oldalon?vagy én nem tudom,de milyen rossz lehet már szerencsétlen kis hörinek :( !számomra egy állatkinzó aki ezt tette szegény állattal!


2011. aug. 23. 20:03
 1/7 Platypus ***** válasza:

Ez a hörcsög nem kövér, hanem beteg. Talán daganat, talán valami spéci bélprobléma amitől ekkorára puffadt. De nem zsír, ez nem a bőre alatt van, hanem belülről feszíti a hörcsögöt.

Az már más kérdés, hogy miért nem látta orvos szerencsétlen jószágot, mert akkor lenne válasz arra is miért néz így ki.


Így néz ki egy dagadt hörcsög:

http://www.youtube.com/watch?v=KZs7mkHFVtI&feature=related

2011. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jézusom. :O szerintem valami betegség, de akkor is állatkínzó. altatná el szerencsétlent. :( nem tudok rá mit mondani. még régen láttam egy számomra/más számára is olyan brutál videót, hogy már meg se kottyannak ezek. nem tudok meglepődni ezeken az "embereken". :( aki ilyet tesz az nem ember. én bezzeg folyton a hörim kedvében akarok járni.. :)
2011. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hülye felelőtlen állatkinzó aki ezt teszi egy hörcsöggel :@ dögöjjön ki a pokolra a K"urva annyát :(
2011. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szegény kishöri hogy tehet valaki ijet egy ilyen kis állattal! amikor először ránéztem azthittem vemhes!
2011. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jézus istenem ijen nem történik meg 1 nap alatt ennek sok idő kellet hogy kialakuljon biztos nem dagadt de ez egy állatkinzó köcsög hogy nem viszi el állatorvoshoz
2011. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bocsánat:de ez egy szemétláda lehet,szerencsétlen kis cukika!bezzeg ha egészséges lenne akkor milyen cuki lenne már
2011. aug. 23. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Úristen, mi ez?! Szegény kis jószág :((
2011. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!