Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális, hogy ezt csinálja a...

Normális, hogy ezt csinálja a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Két napja van egy édes, picike dzsungáriai hörcsögöm. Azt hiszem 6-8 hetes lehet. Sosem volt rágcsálóm, hörcsögöm, ezért nem tudom, mi a normális náluk. A tálkáját rendszeresen beborítja forgáccsal, attól félek, így meg nem találja meg a kaját. Eddig kb. 1-2 mogyorót és nagyon kevés gyümit láttam enni, de mondjuk ő is icipici, még ennyi lehet a mennyisége? Van már mókuskereke, használja is, az elég lekötni őt? amikor otthon vagyok, akkor folyamatosan játszok vele, benyúlkálok hozzá, hogy szokjon, ki nem vettem még. Ez mind normális? Köszi:)
2011. okt. 20. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
enyémek is ezt csinálták ^^ normális, ne félj. megtaláálja ő, a természetben is megtalálnak minden ki magot :)
2011. okt. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy normális, az én dzsungáriai hörcsögöm is pont ugyanezt csinálja, tele van a tálkája forgáccsal de mindig megtalálja a kaját, ezen ne aggódj. rakj még be neki wcpapír gurigát azt nagyon szeretik!!
2011. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van neki az is:) vastagabb, mint a wc papír guriga, de ugyanolyan, és szereti:)
2011. okt. 20. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem is rakom tálba a kaját, szereti kikeresgélni a forgács közül.
2011. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amíg nem lesz agreszív ne aggódj! Persze akkor se veszik minden. Egyém 1. héten 3-4szer harapott meg azóta sose.
2011. okt. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsi de egy kérdés a kérdezőtől:te milyen méretű terrában tartod a hörit?:)
2011. okt. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nyugi, megtalálja! :) Nekem is szokott így lenni. Olyasmi, mintha el akarná takarni az élelmet más állatoktól. Szerintem valami ösztön.
2011. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!