Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó lesz ez így a nyuszinak?

Jó lesz ez így a nyuszinak?

Figyelt kérdés

Elutazom holnap este és csak vasárnap este jövök haza. Sajnos a nyuszit nem tudom magammal vinni, mert 7 órás lenne az autóút, és már az 1 órás utazás is nagyon megviseli. Csütörtökön még itthon vagyok késő délutánig, pénteken és szombaton átjönne tesóm megetetni, meg friss vizet adni neki, vasárnap este meg már úgyis jövök haza. Csak az a baj, hogy kiengedni nem fogja, mert nem lesz annyi ideje, hogy itt üljön, és foglalkozzon vele, szerencse, hogy legalább találtam valakit, aki átjön megetetni. Nem nagy nyuszi, 1,2 kg, és a ketrec 50*100 cm. Ugye, nem lesz gond, ha nem jöhet ki 3 napig?

Hozzáteszem, máskor napi 14-15 órákban szabadon van a lakásban, csak éjszakára zárjuk be.


2011. aug. 24. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát jó nem lesz neki, ha ahhoz van szokva, hogy szinte egész nap kint van, de kibírja. Majd, ha hazajössz, bepótoljátok a szabadon futkározást. :)
2011. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még sosem hagytam itt 1 napnál több időre, amikor 1 hétre utaztam el, vittem magammal. Eléggé aggódom érte
2011. aug. 24. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj miatta, 3 nap nem annyira hosszú. A nyusziknak amúgy sem túl nagy a mozgásigényük. Persze ha ahhoz van szokva, hogy minden nap kint szaladgál, nem fogja nagyon élvezni a dolgot, de nem hiszem, hogy komoly lelki sérüléseket okozna neki.
2011. aug. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja sem lesz, nyugodj meg :)
2011. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 1-2 napra szoktam csak egyedül hagyni, akkor feltöltöm kajával, mindennel. Ő is kijárós nyuszi,de napközben mindig nyugiban van és pihen, este aktív, de addigra meg megérkezek, egy estét kell csak kibírnia nálam. Szerintem se aggódj miatta, 3 nap alatt nem lesz tragédia. Egyébként meg: végre egy felelősségteljes gazdi!!! :)
2011. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!