Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hova szokott elbujni a görénye...

Hova szokott elbujni a görényetek ahol nem találjátok meg és este csak előcsoszog álmosan? :D

Figyelt kérdés

Nekem a szekrény mögé szokott elbujni mostmár tudom hogy ott van de amikor feltalálta hogy be lehet oda menni akkor kerestem egész nap mindenhol! :)

Meg a kukába és szekrényekbe járkál :)

A szekrény ajtót hogy lehet megcsinálni hogy ne mennyen be?


2011. aug. 25. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Párnám alá :), szekrény tetején, akvárium mögött egyszóval, mindenhol ahova csak ő fér be.
2011. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Általában a tanári asztal mögé bújnak!
2011. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy párna alá és ágy mögé meg a takaró alá:D:DAmúgy te nem vagy fent fb-n a vadászgörény club-ban?Mert még régebben volt egy ilyesmi bejegyzés.És a szekrényen mit kell csinálni?Ki tudja nyitni??
2011. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

FBn fent vagyok de ilyen clubba nem :) nem nagyon izgat a facebook :D

Ezt a kérdést hogy a szekrénnyel mit lehet csinálni csak itt tettem fel tavaly asszem de akkor sok kérdés volt egyben és erre nem kaptam választ :D

2011. aug. 26. 07:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig konyhába a kihuzható kukához szokott bemenni mert a másik két helyet el tudtuk reteszelni de az ilyen fiokos berendezéssel nemtudom mit csináljak. Végülis bemehet kukázni xD csak mindent bevisz oda meg szétszed :)
2011. aug. 26. 07:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek is szeetik a kukát:)Vegyél egy olyat amire rá kell lépni hogy kinyíljon,azt nem tudjs majd kinyitni:)
2011. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!