Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Igaz, hogy ha nagyra nő a...

Igaz, hogy ha nagyra nő a tengerimalac, akkor büdös lesz? Am mekkorára nő meg max?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kicsik nem büdösek, de anyám mást állít, ezért nem engedi, hogy legyen :(
2011. aug. 28. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

ha rendszeresen takarítod nem büdös! nekem is van és 2-3 naponta kell tisztítani :) ;)

és nincs igaza anyukádnak!! xD

2011. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja! és a kifejlett példány elérheti a 25-30 centit is :)
2011. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van 1 kislány pár hetes. Én régebben tenyészettem őket aztán feladtam eladtam őket. Most meg annyira hiányzott már az ujizás, hogy kaptam egyet a barátomtól. ha 2-3 naponta takarítod egyáltalán nem büdös. :) Nekem is a pici a szobámban van mert lent félt folyton ujizott mióta fent van a kezembe alszik néha az ágyon is bealszik :D
2011. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mitől változna meg nagy korára a szaga? :DD

az enyém sem büdös, csak az ürüléke. de az meg minden állatnak büdös :) és legutóbbi mérésnél 1.3 kg volt :)

2011. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem, csak rendbe kell tartani

a hosszú szőrűvel vigyázz, hogy ne ragadjon össze a seggén a minden, mert az büdös. (meg a malackának sem jó)

2011. aug. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha rendesen takarítod akkor nem büdös egyik nemű, fajtájú és korú sem. Én a fapellet+ műanyag fürdőszoba szőnyeg kombinációt használom a forgács helyett. Olcsóbb, takarékosabb, és még kevésbé szagos. Amúgy mivel csak növényevők amúgy sem lehetnének túl büdösek, a mindenevő (tehát húst is fogyasztó) állatok ürüléke mindig büdösebb.
2011. aug. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!