Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac nappal vagy...

A tengerimalac nappal vagy éjszaka aktív?

Figyelt kérdés
Függ valamitől? (etetés, évszak, hányan vannak.....)
2011. aug. 29. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem lassan 1 és fél éva van meg és nekem nappal aktív!

minden nap 2 lábon járkál néha,fut körbe körbe(biztos futóversenyre készül) xD és még mindent csonál! este meg alszik!XD

2011. aug. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! és egyedül van vagy van társa? Mekkora a ketrece? :)
2011. aug. 29. 13:11
 3/8 anonim ***** válasza:
enyém is nappal aktív. jó nem azt mondom hogy éjszaka nem kel fel enni vagy inni, de tudok tőle aludni, nem zavar egyáltalán. ha 11kor kelek fel, akkor addig csöndben van :)
2011. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az jó! Az én hörijeim egész éjszaka tekernek, rágják a rácsot, nemsokára lesz tmalacom és azért kérdeztem hogy fogok-e tudni aludni! :)
2011. aug. 29. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
A tengerimalac nagyon fajtárs igényes állat feltétlen kellene neki egy társ azonos nemű lehetőleg hat hónapos korkülönbséggel. Két malackának 100*50 ketrec a legidálisabb. Nappal sokkal aktívabbak de este is felkelnek enni és inni de akkor kevesebb ideig vannak fent.
2011. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ok, köszi! :)
2011. aug. 30. 09:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Periodikusnak mondanám az életciklusukat. Van olyan malacpárom, akik egész éjjel alszanak, és olyanok is, akik sok szénát és vizet fogyasztanak. mondjuk nem alszom velük egy szobában, de ha felébredek azért odahallatszik, ha épp csinálnak valamit. Visítani nem szoktak, csak, ha bemegyek.
2011. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2011. aug. 31. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!