Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A sundisznot lehet erkelyen...

A sundisznot lehet erkelyen tartani? Maskulonben mit esznek a sunok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem túl huzatos, nagyon tágas helyen lehet tartani. De sztem jobb ha egy (szúnyog)hálót teszel a terrárium tetejére, hogy semmilyen ragadozó ne férhessen hozzá.

Csigákat,bogarakat,gilisztát,gyümölcsöt,kutya-macska konzervet eszik.

2009. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
34%
Nem tudom hogy lehet e erkélyen tartani de azt tudom hogy sokan összeállnak és potenciálisan veszélyes tüntetőket körülfogják és megeszik.
2009. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, mert az erkély sokszor annyira felmelegszik jó időben, ha olyan a fekvése, hogy egy állat akár hűgutát kaphat. Egy déli fekvésű pl. És nincs leesés veszély?

Szerintem, ha nem tűz oda a nap ,akkor néhány hétig biztosan. Pl. amíg rendbejön, ha egy sebesült sünt találsz. De egészségesen legjobb neki otthon. Mármint a saját otthonában.

2009. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Tejet is iszik mellé és néha füvet. Vagy salit.
2009. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt olvashatsz róla:

[link]


Ha nem segítségnek szánod, hanem hobbyból szeretnél tartani, inkább tarts simogatható szoba-sünit, ez meg had menjen a maga útján: Itt a házi süniről írnak: [link]

2009. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt olvashatsz a törpesün beszerzésről tartásról, vitamintól a ketrecig és a személyes tapasztalatokig.

A vadsün szerintem hosszú ideig nem jó ha lakásban van, de rövidebb ideig eléldegél. Nekünk is volt egy nyáron át gyerekkoromban, de mikor meggyógyult a sebe, elment.Téli álmot aludni. Svábbogarat is evett.

2009. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Lemaradt a cikk :)

Döme és családja különben. A sün a Döme.

2009. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

off:

mi úgy tartunk két sünit,hogy észrevettük valaki dézsmálja a macskuszunk kajáját azt hittük a szomszéd macska az. aztán kiderült hogy egy süni a "tolvaj" neki is tettünk ki tányért kajával és minden nap 8-9 körül megjelennek (tavaly óta ketten vannak)és nálunk vacsiznak tök jófej állatkák már anyira megszokták a társaságunkat ha egy helyben maradunk nem menekülnek el és hasznosak is mióta itt vannak érezhetően kevesebb a rovar a környéken

2009. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán a most divatos törpesünről van szó? Mert ugye egy "normál" sün nagyon gyorsan elpusztul fogságban, ezen kívül egyértelmű kínzás lakásban vagy erkélyen tartani. Gondolom azért az erkély, mert mégiscsak egy állat, ami nem való lakásba de olyan kis cuki, meg lehet nézegetni. Az, hogy közben szenved, nem számít. Felejtsd el ezt a dolgot, ne legyen már fontosabb a cukis örömöd, mint egy állat életének megkeserítése.
2009. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
héhéhé! befogott sünt nem szabad otthon tartani, mert védett állat! ezen kívül rovarevő, tehát NEM salit és NEM paprikát kell neki adni! nem tudod biztosítani a feltételeket a tartásához, hacsak nem tenyésztesz sáskákat/ csótányokat! és egyébként is törvénytelen.
2009. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!