Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi idő alatt szokott...

Mennyi idő alatt szokott szobatisztaságra a nyuszid?

Figyelt kérdés
Tegnap délután kaptam meg a törpenyuszimat, és még mindig elszórtam pisil-kakil. Mennyi idő kell neki?
2011. aug. 30. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
2-3 hét, ne siettesd, türelemmel kell lennie vele, főleg, ha még baba
2011. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg ha még csak ennyi ideje van nállad akkor szeretne szaglászni szétnézni!!!
2011. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Annak idején amikor a mi nyuszink érkezett addig nem engedtem ki, (vagy csak rövid időre) a ketrecből amíg ki nem választotta az egyik sarkot pisilőhelynek, és el nem kezdte használni a később oda elhelyezett wc-t. Ez már nem emlékszem mennyi idő volt de nem több egy hónapnál az biztos, inkább kevesebb. Vigyázz, hogy ne szokjon meg egy helyet a ketrecen kívül mert akkor máskor is oda jár majd. Töröld fel ecetes vízzel, hogy ne érezze ott a szagot, és a pisis zsepi berakhatod a bilijébe, hogy ott érezze (csak vigyázz meg ne rágja). A kaki nálunk úgy működött, hogy ha elpotyogtatott 1-2 bogyót akkor az visszakerült nyuszival együtt a bilibe a ketrecbe. Így a ketrecen kívül nincs se pisi se kaki :) Bár sajnos a ketrecben csak a pisi megy a bilibe, a bogyókat szétszórja de azokat könnyebb takarítani. Remélem segített a válaszom.
2011. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!