Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mért csinálja ezt a kis...

Mért csinálja ezt a kis "aranyos"?

Figyelt kérdés

2 hónapja vettem egy aranyhörit! terráriumban tartom! minden este amikor ágyba kerülök kb olyan 10 óra körül azt látom hogy a két kis mancsát az üvegre teszi és néz olyan átható szemmel és meg se mozdul eggy órán keresztül! már kezd kicsit elegem lenni belőle és hát bevallom elég ijesztő is!

/: esetleg megszálta valami? én nem nagyon hiszek az ilyenekben de ki tudja!


2011. aug. 31. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
annyi biztos hogy nemszálta meg semi max szabad akar leni vagy egyedül érzi magát vagy lehet csak azér néz rád meg szeret és azt akarja jác vele.ezek jácanak.de tuti nem szálta meg semmi
2011. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oké nem tudom mért csinálja de nap mint nap kiveszem vagy én vagy tesómék elég sokat foglalkozunk vele de az a nézés és meg sem mozdul csak néz és néz!
2011. aug. 31. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
vegyetek mellé még 1et vagy fordulj el.
2011. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Hogy lehet feltenni ilyen madafaka kérdéseket?-.-
2011. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
van neki egy nőstény társa ő fiú most nemrég születtek a kis hörik is! könnyű azt mondani hogy forduljak el!
2011. aug. 31. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:
akk meg add el vagy vid át másik szobába ha nem birsz töle aludni meg elfordulni se-.- istenem-.- mást már nemtudok mondani
2011. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké köszönöm h megpróbáltál segíteni
2011. aug. 31. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

nehogy vegyél a hörcsög mellé egy másikat, mert megölik e gymást...

nekem is van hörcsögöm, az enyém is folyton bámul, majd leszokik róla, ismeretlen vagy még neki

2011. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy szabad akar lenni vagy talán egyedül érzi magát.
2011. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!