Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Néha harapdálja az ujjamat,...

Néha harapdálja az ujjamat, szeretetből csinálja?

Figyelt kérdés
2hete van meg és néha a ketrecből a kezembe mászik,ma meg a hasamhoz bujva aludt miközben simogattam és kúszott utánam.
2009. ápr. 19. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtetted írni milyen állatkád van :-))
2009. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocs uj vagyok itt degum van.
2009. ápr. 19. 17:05
 3/7 anonim válasza:
100%
Ha deguról lenne szó azzal nekem is segítenétek mert a degum néha engem is harapdál(pár napja van nálam) az at jelenti,hogy nem szeret vagy csak a kaja szagát érzi?:D
2009. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
53%
Hát nekem is szokta de nem hagyom addig ott az ujjamat nehogy nagyobbat harapjon xD
2009. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de én sokszor találkoztam degukkal akiket soha előtte nem láttam, és mindegyik harapdálta az ujjam... pedig nem ismertek, tehát nem lehetett kifejezetten azért, mert szerettek...


De atól még biztos idővel nagyon megszeret, mert foglalkozol vele sokat, sőt most 2 hét után is biztos nagyon örül neked! csak ez a konkrét ujjharapdálás nem feltétlenül azt bizonyítja... de persze nem vagyok degu szakértő, csak eszembe jutottak az én degus élményeim :)

2009. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért csinálja mert érzi a kaja illatát?
2009. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy üdvözölni akar és vagy azt szeretné, hogy figyelj rá.
2009. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!