Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A te tengerimalacod (is)...

A te tengerimalacod (is) szeret enni? :D

Figyelt kérdés

Az enyém enm értem miért, de nagyon szeret, annyira jóízűen tud enni. Meg amikor tőlem kapott, anyámnak meg eljátsza a kiéhezett kisállatot. :D


Ezt csak azért kérdem mert nem tudom hogy csak az enyém ilyen haspók kis mothos vagy másé is?:P


2011. szept. 4. 19:02
 1/10 anonim válasza:

de cuki lehet =))

nekem mondjuk nem tengerimalacom, hanem teknőseim vannak, de azok is éjjel-nappal zabálnának. :D

2011. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj, az enyém is egy zabagép.
2011. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Az enyém utálta, éhen is halt.

Még hülye kérdés?

2011. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:51


Most úgy őszintén, ha nem tudsz kulturált stílusba megszólalni akkor minek vagy itt? Térkitöltő máshol is lehetsz :)))

2011. szept. 4. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Mint minden malac imád enni. De nem mindegyik ujjizás jelenti azt, hogy éhes. :) Ha túl sokat adsz neki és 1 kilónál nagyobb lesz a testtömege ajánlom a fogyókúrát ugyanis elvesztheted a kedvenced!
2011. szept. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért hal meg ha 1 kilónál nehezebb lesz?:S Az enyém fiú de azt olvastam hogy a hímek tömege kb másfél kiló :S
2011. szept. 5. 07:16
 7/10 anonim ***** válasza:
az igaz ugyan , hogy minden uízásra azért nem kell megtömni, de attól, hogy 1 kg feletti a súlya még nem fog meghalni. nálam is szinte mindenki átlépte az 1 kg-ot, de ehhez képest nagyon sportosak, sokat mozognak, úgyhogy emiatt azért nem kell aggódni.
2011. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem :D Próbálom a szobában is elengedni csak fél :S :)
2011. szept. 6. 18:56
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a sok uii-zás miért van? Azt tudom h azért ennyire sokszor nem éhes, megvan az időpont is hogy mikor szoktuk etetni de akkor mit kér?:S Mert nem fáj semmije, rengetegszer megsimogatom kiveszem stb szó val foglalkozok is vele sokat:)
2011. szept. 6. 18:59
 10/10 Alaque ***** válasza:

Persze, hogy szeretnek, semmi mást nem szeretnek az életben szerintem. Mondjuk nem is kapnak idegösszeomlást a rengeteg izgalomtól, ami éri őket egy ketrecben, szóval nem tudom, mit is várunk tőlük.


Utóbbi kérdésedre a válasz: Kiállhatatlan kis mocskok, feltűnési viszketegségben élvezkednek, akkor is ujjonganak, ha befingani nem lehet a ketrecükbe a kajától. Mondjuk csak az egyik ujjong, a másik berreg folyton. Engem csak éjszaka idegesítenek, de megoldom úgy, hogy addig csak kevés kaját kapnak. Amikor aludni készülök, akkor adok nekik, akkor kussolnak. :) De amúgy imádom őket :)

2012. aug. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!