Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S a höriknek hiányozhat...

S. O. S a höriknek hiányozhat egy másik höri?

Figyelt kérdés
van egy hörim akit külön választottam a másiktól mert bőrbeteg lett...az óta a másiknak nincs kedve játszani nem fut annyit a keréken...persze nincs semmi baja mert az állatorvossal öt is megnézettük!!
2011. szept. 5. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy hiányozhat, a hörcsög állat, nem hülye.
2011. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Platypus ***** válasza:
51%
Nem. A hörcsögök természetük szerint magányos, territoriális állatok. Az ivarérett példányok nagyon nem rajonganak egymásért, még az ellenkező neműek sem. Csúnya verekedések, sőt gyakran halál a vége, ha 2 hörcsögöt tartanak együtt.
2011. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Furcsa neki a hirtelen jött nyugalom :)
2011. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon rajonganak a társaságért, de max csak akkor ölik meg egymást(vagy verekednek) ha 2 vagy annál több hím+1 vagy annál több nőstény van!Tehát így lehet őket nyugodtan tartani:

1 vagy 2 hím

1 vagy 2 nőstény

1 hím + 1 nőstény


Amúgy tudod mit jelent az, hogy S.O.S.?Mert ez baromira nem volt S.O.S., idegesít, hogy kb mindenki kiirkálja ezt mikor nem is sürgős!

Tudod mikor írd ki, hogy S.O.S.?Majd ha véletlen olyan kaját adsz neki, hirtelen felpuffad vagy leesett a 8.-ról, stb..Nah az S.O.S.

2011. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én hörimnek hiányzik a párja, eléggé feltűnő módon :(
2011. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,és bocs az S.O.S-ért csak tudjátok naon szeretem őket és talán ezért is írtam ki....joccakát mindenkinek!!
2011. szept. 6. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Nekem két hím volt együtt (testvérek),egy idő után majdnem szétszedték egymást. Az egyik üldözte és szó szerint véresre harapdálta a másikat, ha nem választom szét őket, előbb-utóbb kinyírta volna.
2011. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!