Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet olcsón kapni Debrece...

Hol lehet olcsón kapni Debrecenben olcsó nyúlketrecet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
most olcsó kell vagy olcsón kell?
2011. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
boccs...az a lényeg hogy olcsó legyen...:)
2011. szept. 12. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

válogass.

2011. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi neked az olcsó és mekkora kell. Én pl a Fressnapfba vettem kb 2-3 hete, 1méter x 1métereset 8000Ft-ért, nagyon akciósan, nem tudom van-e még. Amúgy ott szerintem elég jó árak vannak és nagy választék mindig. Tudod, ez a Tescoban van, a kínai étteremmel szemben.

Másik olcsó állatkereskedést nem tudok, de amúgy van még állatfelszereléses bolt a Szent Annán az E-pet(bár ott szerintem nincs ketrec), a Piac utcán az Alexandra mellett a kapualjon keresztülmész, balra (bár talán ott se), van még a Stop Shopban (Coránál) a Zoodom (ott tuti van, csak drága). Én ezeket tudom, ami nagyobbak.

Bár szerintem ha használt is jó neked, akkor a neten nézz utána (expressz.hu, topapro.hu, vatera.hu)

Remélem segítettem.

2011. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Keresgess a jófogáson vagy ajánlanám a tenyésztőket,hogy kérdezz.Ott mindig van olcsón használt.Az biztos megfelelő,mert ők sem tartanák benne máskülönben!

Mellesleg én is a jófogáson vettem hármat is.13 000 ft volt a három.És kettőhöz nyúl is volt,de én alapból úgy kerestem!egy 78-as a másik 100-as!

2014. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!